Forum OSKKO - wątek

TEMAT: księgowość
strony: [ 1 ]
wisiak24-03-2005 11:08:15   [#01]
poradźcie co zrobić. Moja księgowa pracuje w UG.Po powrocie z Miętnego dowiedziałam się, że przeniesiono ją na inne stanowisko(nikt ze mną tego nie uzgadniał) a mi przydzielono panią, która ani nie ma stosownych kwalifikacji, ani do tej pory niczego podobnego nie prowadziła. Musi rozliczać zbiorcze przedszkole(9 placówek). Widzę,że jest przerażona - ale co mam zrobić ja jako dyrektor. Domyślam się, że chodzi o to, by przyłapać mnie na zawaleniu księgowości(ale to tylko domysły). Na postawione pytanie:dlaczego usłyszałam, że tak zadecydował wójt i skarbnik. Co mam zrobić. Jak przeciwdziałać?????
beera24-03-2005 14:22:53   [#02]

Ona jest pracownikiem jakiegoś zespołu obslugi?

Czyli pracodawca ja przesunął na inne stanowisko?

Mogł- to jasne.

Co TY mozesz zrobić?

Moim zdaniem zbierac dowody niekompetencji tej osoby i sygnalizować ( na piśmie) problemy.

Nic więcej- moim zdaniem- nie da się.

.......

( a swoją drogą Wiesiu- mnie też nie ma na sobotnich zdjęciach;-)

AnJa24-03-2005 14:28:36   [#03]
Nie zakładaj złej woli gminy - w kwestii finansów to naprawdę za duże ryzyko, taki sposób uwalenia dyrektora.

Jeśli jest pracownikiem gminy - to niby dlaczego prawne konsekwencje jej ewentualnej niekompetncji miałyby Ciebie dotknąć?

Faktyczne - to co innego - czeka Cię sporo pracy bowiem. Za tego pracownika wykonywanej (a przynajmniej wzmożony nadzór i dmuchanie na zimne).
.......
No, mnie też nie ma;-))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]