Forum OSKKO - wątek

TEMAT: arkusz organizacyjny a awans
strony: [ 1 ]
Mada4504-03-2005 18:25:59   [#01]

jak mam rozumieć zapis kn:

. Dyrektor szkoły corocznie, w arkuszu organizacyjnym szkoły, o którym mowa w odrębnych przepisach, podaje liczbę nauczycieli, w podziale na stopnie awansu zawodowego, przystępujących do postępowań kwalifikacyjnych lub egzaminacyjnych w roku szkolnym, którego dotyczy dany arkusz organizacyjny oraz wskazuje terminy złożenia przez nauczycieli wniosków o podjęcie tych postępowań.

czy nauczyciel ma mi podać termin do końca kwietnia ?

a jeśli nie poda, to ja mam wiedzieć kiedy on będzie wnioskował? ( wyznaczyć termin?)

alb poda, że do 30.06. a potem uzna, że w pózniejszym terminie lub ( mianowany) roku? - czy tak może być?

pogubiłam się z tymi awansującymi i ze wszystkim i nie jestem pewna czy w piątki powinno się o cóś pytać;)

krystyna04-03-2005 18:30:58   [#02]

mada,

a jak do tego dodasz, że rok szkolny trwa do 31 sierpnia 2005r.- to pogubisz się jeszcze bardziej, co ja właśnie niniejszym uczyniłam !!!
Mada4504-03-2005 18:36:40   [#03]

to co, najlepiej upchać wszystkich kończących staż w tym roku szkolnym? Tak na wszelki wypadek? i przypisać im termin czerwcowy?

masz rację krystyna :(

Jacek W04-03-2005 18:41:00   [#04]
Trzebaby jeszcze doupchać tych mianowanych, którzy zakończyli staż np. rok temu i jeszcze nie złożyli wniosku.
mika04-03-2005 19:07:11   [#05]
Upychaj bo jeśli potem zbraknie pieniędzy dla awansowanych to będzie Twoja wina:)
Gaba04-03-2005 19:17:57   [#06]

mika, dokładnie tak robię - wrózbiarstwo z ręki, gwiazd, oczu i fusów...

- kto u mnie ma 30 lat pracy, tego przewiduję do wczesniejszej... niezłozył... hmmm? jaka szkoda//wcale nie szkoda* (niepotrzebne skreśl)

 

Jestesmy i tak winni, że zapotrzebowaliśmy nie tę ilośc pieniędzy, bo nagle sobie ktoś postornkowe (czy pasionkowe????) załatwił... więc...

Nie o to chodzi, by nie dać ludziom, tylko nie ma o co objeżdżać, a bawienie się w Św. Klarę ze zdolnościami telepatycznymi mnie śmieszy...

Gaba04-03-2005 19:19:30   [#07]

nie z czasownikami, Gabryśko (fajny ten wołacz)... pisze się osobno, chyba że - nienawidzieć, niedowidzieć, niedomagać...

 

;-(

 

wstydź się!

wladyslaw04-03-2005 20:32:54   [#08]
napisz tak jak wyglada z awansem, a we wrzesniu aneks , czym sie martwisz ,zycie przed Toba, pozdrawiam
Magosia04-03-2005 20:38:21   [#09]

Zgadzam się z Wami

tylko ja jeszcze w październiku musiałam do projektu fin.zaplanować ilość awansujących- kończących, to poprosilam nauczycieli o deklaracje , kiedy planują-

złożyli wszyscy, mam podkładkę, nauczyciele pewną mobilizację- ale to tylko tak, żeby ich lekko zmotywować do systematyczności w opisie tego co robią ;-)

Mada4504-03-2005 20:39:17   [#10]

gaba, wróżyć to ja se mogę i wróżę ale kot misie wykańcza ;)

władysław, martwię się, bo więcej życia mam za sobą:(

dzięki:)

zgredek04-03-2005 21:54:01   [#11]
e, tam marudzicie

co to pierwszy raz wróżycie?
mika05-03-2005 12:32:18   [#12]
:)))). Magosia, a na jakiejej podstawie porosiłaś nauczycieli o te deklaracje? Może i jest to "pewna mobilizacja", ale co do podkładki wątpię.
Natomiast co do wróżbiarstwa, pewnie że nie po raz pierwszy i ostatni, jak rozbudza to nasza kreatywność, myślenie przyczynowo skutkowe, pomysłowość, przewidywalność tylko gdzie normalność?
Magosia05-03-2005 13:39:30   [#13]

Miko -po prostu poprosiłam

-wyjaśniająć,że muszę w miarę dokładnie przewidzieć ,ilu osobom od września będę płacić większe pobory. I dodałam,że to dla naszego dobra, bo jak dobrze zaplanuję, to nawet na wszystkie zastępstwa doraźne do grudnia wystarczy i na nieprzewidziane NI.  A jak ktoś z powodów osobistych się nie wyrobi, to przecież jak mi pieniędzy zostanie (hi, hi) to w sąsiedniej szkole zawsze może braknąć.

Nauczyciele mnie już troche znają, wiedzą,że jak proszę to widocznie potrzebuję dla celów wyższych i reagują normalnie.

Oczywiście taka deklaracja nie jest "obligatoryjna" i -co ważniejsze -nie jest wiążąca w sensie prawnym jakimkolwiek .Po prostu- dla lepszego przepływu informacji i żebym się nie musiała we wróżenie bawić.

mika05-03-2005 16:49:17   [#14]
Właśnie tak Małgosiu:)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]