Forum OSKKO - wątek

TEMAT: czas na Tigera
strony: [ 1 ]
Leszek26-02-2005 22:03:55   [#01]

Czas popatrzyć na walkę Tigera...

może efekt będzie lepszy niż drużyny skoczków...

pozdrawiam

OlaM26-02-2005 22:09:29   [#02]

Leszek

na boks można popatrzeć ale w rzeczywistości. U mnie na hali była "Gala boksu" i było miło popatrzeć (mimo, że jestem wielkim przeciwnikiem tego sportu).

Co Ty chcesz od skoczków?. Jednego mamy - Małysza.

Byłam w Finladii tam dzieciaki w ramach wf-u przez całą zimę uprawiają narciarstwo; biegi, skoki. Zresztą jak patrzę na szkolnictwo w Finladii to wcale się nie dziwię, że są najlepsi w badaniach PISA!;-)

andrzej2426-02-2005 23:25:15   [#03]
Teraz już wiadomo jak z Tigerem szkoda
Kucu27-02-2005 00:27:10   [#04]
Czas to jest, ale na wycofanie się Tigera z boksu. Powiem to zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością.
Gaba27-02-2005 07:26:45   [#05]
u nas w ramach wf, są zwalniane pod byle pretekstem, za stan prawny odpowiadają najwyżsi urzędnicy, łacznie z komietatmi olimpijskimi i innymi głuchymi... wszyscy są mądrzejsi od zwykłego nauczyciela, który mówi, że na wf panuje paranoja.
Leszek27-02-2005 10:39:18   [#06]

zgadzam się, już czas na Tigera...

pozdrawiam

Marek Pleśniar27-02-2005 13:02:08   [#07]

apropos polskiego sportu;-)

przeczytane w sieci;-)

Kocham polską piłkę nożną. Stworzyliśmy przepiękną szkołę footbolową. Taka szkoła z gatunku footbol chodzony przez jedenastu samotników. Ja przypadkiem wiem o co twórcom chodziło. Biegnąc zawodnik może doznać kontuzji, może kogoś potrącić, można się spocić i przeziębić. A najważniejsze, chodząc zawsze przegra się bardzo pięknie po nierównej walce, zachowując przewagę moralną.

 

Polska szkła footbolu postawiła na rekrutację. Tam dobiera się szczególnych zawodników. To nie może być jakiś pierwszy lepszy. Ideałem jest krótkowidz. Ideałem ideałów jest krótkowidz z zezem zbieżnym. Zawodnik musi być wstydliwy, nieśmiały. Przed meczem zabiera im się okulary i daje sie coś na przeczyszczenie, żeby nie stawiali za dużych kroków. A, byłbym zapomniał. Engel puszczał filmy z napaści Niemiec na Polskę i mówił co będzie gdy wygramy, bo przed wojną wygraliśmy.

 

Zawsze jest tak, że gramy mecze ostatniej szansy. Kocham mecze ostatniej szansy. Mecz ostatniej szansy wygląda mniej więcej tak. Np. Szwedzi grają na luzie bo są już zakwalifikowani a nasi idą przygotowani na tip - top. Finał jest taki, że Szwedzi szmacą ich na boisku ileś do zera, choć tak naprawdę mogliby sobie odpuścić. Najpierw pół Europy ogląda polskie orły w akcji przez 15 minut a potem przełącza na film na innym kanale lub idzie spać. A ja właśnie ten widok kocham. Jedenastu człapiących wirtuozów piłki z białymi orłami na koszulkach. Wynik zero do trzech dla obcych. Większą radość sprawił mi tylko Andrzej Gołota.

 

No bo po co się spieszyć i biegać po tej trawie? Czy to decyduje o losie świata?

 

Piłka jak piłka. Najlepsi są nasi komentatorzy. Niech naszym uda się z kimś wygrać. Noooo, to fantazja ich nosi gdzieś w okolice mistrzostwa świata. Na komentatorów piłkarskich zatrudnia się optymistów o silnej psychice. Ci goście muszą umieć przenieść się do swojego świata i tam przebywać przez te 90 minut z krótką przerwą. Słyszałem, że komentatorów, dla jeszcze pozytywniejszego postrzegania rzeczywistości, trzyma się dwa tygodnie przed meczem w piwnicy bez radia telewizora i gazet. Daje to dobry efekt, bo wtedy myślą że to nasi są górą.

 

Najbardziej to kocham mecz na Wembley. Ile razy mogą to pokazywać? Jak widzę tysięczną powtórkę to staję na baczność i zaczynam śpiewać hymn narodowy. Taki jestem z tego meczu dumny. Puszczanie tego meczu przed występem reprezentacji jest taką plombą psychiczną dla widzów. Cała Polska włącznie z realizatorami wie, że przerypiemy i muszą zobaczyć jakiegoś strzelonego przez Polaków gola. O przyszłej przegranej nie wiedzą tylko komentatorzy, bo dopiero wychodzą z piwnicy. W zasadzie to mecz jest tylko dla nich.

 

Byłem dziś w kościele i dziękowałem Bogu za to, że nie leżymy w Afryce. Zawsze to lepiej przegrywać regularnie ze Szwecją niż z jakimś Burkina Faso lub Wybrzeżem Kości Słoniowej.

Doris27-02-2005 20:28:11   [#08]

Tiger kaput

Tiger kaput

Janusz Pawłowski27-02-2005 20:30:00   [#09]

Ech ...

jak to pięknie Doris ujęłaś ...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]