Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jakiś obłęd
strony: [ 1 ]
Basik22-02-2005 20:48:14   [#01]

organ prowadzący prosi na piśmie radę pedagogiczną o wydanie opinii w sprawie utworzenia zespołu. Rada wystrzymuje wydanie tejże wnioskując, by ktoś z organu przybył na posiedzenie i przedstawił argumenty, które przemawiają zdaniem oragnu za jego utworzeniem. Nikt z organu przyjść nie zamierza.

Odbywa się rada pedagogiczna. Ludzie nie chcą wydać opinii. Dyrektor- że powinni, bo to obowiązek rady/podobnie jak nie moga odmówić klasyfikowania ucznia/. Wniosek z rady za tajnym glosowaniem, kto za, kto przeciw zespołowi.

Z ilości glosów wynika, że większość za, ale liczba glosów za nie i nieważnych to druga część rady.

Generalnie - opinia pozytywna. Wniosek dyrektora, by przeglosować, kto jest za przyjęciem opinii w takim brzmieniu. Ludzie nad trescią opinii nie chcą glosować. Czy to jakaś paranoja?

Basik22-02-2005 21:09:06   [#02]
nie zrzucajcie tego na dół, bo mi spać nie daje ten problem
Gaba22-02-2005 21:11:07   [#03]

basiku, ja Cię rozumiem, że spać coś nie daje... podciagnę ci to, ale samo spadnie.

Mnie tez nie daje spać moje polonistyczne zdziwienie... nawet zastanawiam się, co to jest zyciowa rada...

ola 1322-02-2005 21:13:57   [#04]
Basiku, nic to panna. Takie mamy ciało :). Ja ciągle tłumaczę, że pismo trzeba przyjąć a potem na nie odpowiedzieć. Zasłanianie oczu i wołanie 'mnie nie ma' jest akceptowalne u tzrylatka ale nie u pełnoletniego. Trzymaj się.
Basik22-02-2005 21:15:28   [#05]
zerknęłam do Twojego wątku, gabo, i zastanawiam się, skąd to wzięłaś?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]