Forum OSKKO - wątek

TEMAT: świetlica szkolna
strony: [ 1 ]
hanabi21-02-2005 12:51:15   [#01]
podpowiedzcie prosze gdzie u was w arkuszu umieszczone sa godziny kierownika świetlicy?
OlaM21-02-2005 12:54:11   [#02]

Hanabi

czy Ty dopiero teraz zostałaś dyrkiem?

Godziny świetlicy, bibliotekarza, pedagoga i psychologa umieszczam po godzinach wynikających z ramowych planów nauczania.

hanabi21-02-2005 13:13:03   [#03]

ja też tak robiłam:-) teraz jestem "organem" któremu włosy staja na głowie a ponieważ nie chcę byc uznana za stronniczą szukam informacji i mam nadzieję, że może gdzies panuja inne zwyczaje a ja się tylko czepiam, jak dotąd rozwiewacie moje wątpliwości i zaczynam się bać bo łatwiej bylo być dyrkiem :-)

postawiłam to pytanie bo w arkuszu znalazłam liczbe godzin świetlicy, której nijak nie moge śię doliczyć , zatwierdzono w nim 64 a realizowanych jest 64+12,te ostanie sa jak mi powiedziano "administracyjnymi" i stanowią godziny pracy kierownika świetlicy przy czym  nigdzie w arkuszu nie ma tych tajemniczych 12 , stąd moje pytania , które mnie sama zaczynaja przerażac a was moga smieszyć

OlaM21-02-2005 13:21:52   [#04]

z tego

co napisałaś wynika że są przyznane na świetlicę 2 etaty po 26 godz. + 12 ponadwymiarowych czyli 2 etaty razem mają 64 godz. Tych 12 tajemniczych ma kierownik świetlicy na tzw prace administracyjne. Jak nie masz ich w arkuszu tzn. że nie może ich mieć, bo skąd?

Nie śmieszą mnie Twoje pytania:-)

hanabi21-02-2005 13:37:42   [#05]

ja sama nie wiem

czy smiac się czy płakać bo będę musiała coś z tym zrobić:-) własnie o to chodzi, że nigdzie nie są wpisane i problem leży w tym, że szukam kto i kiedy popełnił błąd, zatwierdzony arkusz i przez mojego poprzednika i KO, godzin tyle ile widać a płaci sie za więcej i co teraz?
OlaM21-02-2005 13:41:42   [#06]

przede wszystkim

jeszcze raz dokładnie wszystko sprawdź. Sporządź na piśmie swoje uwagi i do szefa, aby to poodkręcać, a im szybciej tym lepiej dla OP.

Nie szukaj kto i kiedy popełnił błąd, bo to w obecnej chwili nie jest ważne.

AnJa21-02-2005 14:02:47   [#07]
Pprzeszłaś ze stołka dyr na stanowisko od czarnej roboty w OP?

Jeśli tak - wyluzuj. Naprawiaj błedy, ale na spokojnie, nie szukaj winnych, nie uprzedzaj się, pamietając  o interesie finansowym organu próbuj rozumieć też racje tych ze szkół.

Przepraszam za to co wyżej, ale strasznie łatwo sie poganiaczem gminnym zostaje.

Wybory już niedługo, i nie wiesz, czy jednym z haseł wyborczym zwycięzców nie będzie: wywalić z roboty hanabi.
hanabi21-02-2005 14:07:52   [#08]

i cały w tym problem

jeszcze pamiętam mój organ jednak odpowiadać za to nie chcę i szukam mozliwości wyprostowania tego co wyprostowac można:-) a hasło z pewnościa bedzie jak co cztery lata tylko potem chcę spokojnie spać , że nic "na mnie" nie znajdą;-)jak im przyjdzie ochota szukać
rzewa21-02-2005 18:52:03   [#09]

a może chodzi tu o zmniejszenie pensum?

kierownik świetlicy, z racji pełnienia funkcji ma zmniejszone pensum dydakt. - zamiast pracować z dzieciakami 26 godzin, pracuje 14, a płacone ma za etat, czyli ma 12 godzin administracyjnych...?

Elektroniczny arkusz organizacyjny tylko z ten sposób przyjmuje znizki godzin kierowników/dyrektorów - żeby wylazać etat trzba takiemu wprowadzić godziny faktycznie realizowane (te "z arkusza") i te godziny "administracyjne" o które ma zminiejszone pensum.

Czyli dyrkowi np. który ma pensum 7 godz/tyg, trzeba w arkusz wopisać jeszcze 11 godz. "administracyjnych" bo inaczej będzie wykazany jako niepełnozatrudniony.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]