Forum OSKKO - wątek

TEMAT: czy próbować program BETA do SIO, czy dać sobie spokój...
strony: [ 1 ]
krystyna18-02-2005 23:43:21   [#01]

"Kuratorium Oświaty w Rzeszowie posiada wersję Beta programu SIO do wprowadzania danych oświatowych w szkołach i placówkach wraz z instrukcjami. Program ten przeszedł testy wewnętrzne.
   Wszystkie jednostki samorządowe zainteresowane przystąpieniem do testowania tego programu mogą otrzymać jego kopię. Zainteresowanych  prosimy o osobisty kontakt – p.103 w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie."

Czy dostaliście podobne propozycje ???

Brać, próbować, czy czekać na wersje ostateczne ?

Marek Pleśniar19-02-2005 00:36:50   [#02]

Program według wiarygodnych źródeł ma powazne błędy - część typów szkół nie jest uwzględniona poprawnie itp. Ministerstwo złamało w ten sposób prawo - o prawie dwa miesiące już podpadając ustawie. Dziś w tej sprawie miałem dłuższą rozmowę z Wyborczą i wrócimy do tego w poniedziałek.

Więc robić nic na czysto nie warto.

Ale próba czy działa - czemu nie. Czyli test.

A czas leci. Za miesiąc terminy oddawania pierwszych sprawozdań.

Nie wiem jak z tego wybrnie MENiS

AnJa19-02-2005 14:41:51   [#03]
Normalnie, pismem z : "w nieprzekraczalnym terminie..."
Marek Pleśniar19-02-2005 15:37:41   [#04]

;-)

był taki dowcip o Rappaporcie. Bodajże Hłasko go przytaczał w "..dwudziestoletnich". O autorze gazetowej powiesci w odcinkach, który umieścił bohatera spadającego w powietrzu, bez spadochronu itp po czym odszedł z pracy z powodu braku podwyżki.

Nikt nie umiał po nim napisac nastepnego odcinka aż przywrócono Rappaporta z - oczywiście - podwyżką a ten napisał nazajutrz:

"Nadludzkim wysiłkiem woli wychodząc z tych niewyobrażalnych opresji, Nasz Bohater.."

Woron19-02-2005 16:39:07   [#05]
Nie wiem jak to z nim jest ale czy ten program ma wersje na inne niż jedyny słuszny system operacyjny???
Slaw19-02-2005 17:34:26   [#06]
Program ma pracować pod "jedynym słusznym" jak i pod  pretendentem. Niestety jak coś jest do wszystkiego to jest ....

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]