Forum OSKKO - wątek

TEMAT: nabór elektroniczny
strony: [ 1 ]
justyn10-02-2005 12:49:09   [#01]

Czy ktoś z was ma doświadczenie z elktroniczną formą naboru do szkół średnich, szczególnie z rolą gimnazjum?

Jacek10-02-2005 15:31:45   [#02]
Ja będę miał bo w tym roku mamy własnie po raz pierwszy nabór elektroniczny.
bogna10-02-2005 15:48:10   [#03]

ja mam, bo w zeszłym roku mieliśmy nabór elektroniczny;

a rola gimnazjum - to zależy pewnie od ustaleń OP no i od samego systemu naboru,

ale chyba wskazane by było udostępnienie dzieciom w gimnazjum pracowni z dostępem do internetu :-)

Marek Pleśniar10-02-2005 16:29:04   [#04]
będzie o tym trochę na konferencji w Miętnem - o ile wiem od wykładającego
Gaba10-02-2005 17:33:00   [#05]
i ja sie dowiaduję, że będziemy "nabierać" dzieci elektornicznie...
Magosia10-02-2005 18:10:15   [#06]

Już była dyskusja na forum

ale powtórzę- przeżyłam w ubiegłym roku nabór jako dyrektor gimnazjum i matka gimnazjalisty.

To pierwsze tylko częściowo, bo nasi uczniowie mogli ale nie musieli się sami "wpisywać' - robiły to za nas szkoły ponadgimnazjalne. Jako matka- byłam zachwycona, jako dyrek gimnazjalistów, którzy bez problemu i ścian płaczu dostali się do szkół -też. Polecam bardzo, to był jeden z lepszych działań mojego KO we współpracy z OP miasta wojewódzkiego .

W tym roku już mamy przygotowaną bazę danych naszych uczniow, czekamy na dalsze ruchy -instrukcje.

Potrzebny jest dobry informatyk i stałe łącze z Internetem, ale to chyba standard w gimnazjum.

Mada4510-02-2005 18:53:14   [#07]

stałe łącze z Internetem, ale to chyba standard w gimnazjum.


colorTableClick(); u mnie nie..
colorTableClick();
Magosia10-02-2005 19:11:52   [#08]

Mada

stałe - w tym sensie, że się korzysta często, więc naliczanie impulsów wpędza szkołę w koszty. Wiesz, człowiek się łatwo do wygody przyzwyczaja, w szkole mam już dawno, ale w domu od roku i już mi trudno sobie wyobrazić,że nie mam....

Ale nie tracę kontaktu z rzeczywistością- wiem, że jest różnie, stąd to moje "chyba..." Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

Gaba10-02-2005 21:03:53   [#09]

jak widzę, to będę - tak rozumiem decyzję p kurator - wbijała 160 informacji, do arkusza zgłoszeniowego... sporo danych...

- albo będę to przygotowywac na dyskietce.... i odnosiła...

Juz się martwię, bo - jest wprawdzie karta złoszeniowa wymyślona... a co zrobić z rodzicami, którzy tej karty nie dadzą, albo źle wypełnią, albo będą zmieniac po wypełnieniu...

- jakoś widzę tu najsłabsze ogniwo w tych rodzicach i niesolidności niektórych...

- czy ja mam w związku z tym wymyslić do kiedy zbieram te dane?

 

Chyba, że ja czytam źle decyzje naszej p. kurator... no nie...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]