Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Babcia w szkole
strony: [ 1 ]
sarna25-01-2005 07:59:17   [#01]

Czy szkoła może zakazać babci  dziecka przychodzenia na wezwania w sprawach wychowawczych ?

Babcia posiada delegację rodziców , a  przychodzi , bo jest bardziej dyspozycyjna. Jest to szkoła podstawowa.

Jak to jest w świetle przepisów prawa ?

ewika25-01-2005 09:43:47   [#02]
Czasami z babciami i dziadkami dyspozycyjnymi to można dostać... Poprzekręca fakty, nie może podjąć decyzji, wnuczek jest najlepszy na świecie itd. Z reguły nie rozmawiam z babciami! Chyba, że jest prawnym opiekunem/ rodzina zastępcza/.
sarna25-01-2005 13:52:03   [#03]

Ale jeżeli rodzic sobie tego życzy ?

A jak  mamy rozmawiać tylko z prawnymi opiekunami , to siostrę pełnoletnią , która przyszła na zebranie mam wyprosić ?

jaszczurzyca25-01-2005 16:50:43   [#04]

babcie są kochane

Wczoraj wlepiłam mojemu uczniowi uwagę na pół strony (niestety skalałam się tym i była to moja pierwsza uwaga wpisana uczniowi do dzienniczka od początku roQ szkolego brrr) dzisiaj rano w obronie K. stanęła babcia i zaczęła tłumaczyć wnusia, że wczoraj usłyszała w dzienniku, że poniedziałek 24 stycznia 2005 jest najbardziej pechowym dniem w roku jak wynika z obliczeń amerykańskich naukowców. Łatwo się domyślić,że dla wnuczka też okazał się pechowym 

buahaha 

O święty Jacku z Pierogami!

Babcie są kochane!

Ajcila25-01-2005 21:55:46   [#05]

kochane ale..

czasem wzywane i to chyba nie potrzebnie

Moja pracownica babcia zresztą została wezwana w czasie pracy do szkoły , bo wnuczek coś narozrabiał.

Jak się okazało biegał po korytarzu z kolegą /dziecko z podejrzeniem ADHD/ i porozrzucali bułki koleżankom.

Pani pedagog złapała dzieciaka /wnuczka mojej pracownicy/ i chciała zaprowadzić do dyrektora. Kolega /ten, z ADHD/ wpadł w szał, więc wezwano pogotowie.

"Moja" babcia usłyszała od pedagoga, że zachowanie jej wnuczka powinno być zgłoszone na policję......

Wróciła do pracy roztrzęsiona i płacząca

Pominąwszy rozmowę z pedagogiem dochodząc do szkoły zobaczyła karetkę

Znając babcie wiecie co od razu sobie wyobraziła:-(((

Czy coś takiego powinno się zdarzyć???

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]