Forum OSKKO - wątek

TEMAT: analiza wyników egzaminów zewnętrznych
strony: [ 1 ]
Gratka24-01-2005 19:04:36   [#01]
Stanęłam przed problemem dokonania analizy wyników egzminów gimnazjalnych naszych uczniów- teraz licealistów ( klasa pierwsza). Dane są juz zebrane i muszę się zabrać do ich analizy. Może ktoś ( miły ,uczynny i doświadczony w tym względzie) przybliżyłby mi ten problem? Takie raporty przecież przygotowują już gimnazja. Coś tam już sobie przemyślałam , ale cenna pomoc zawsze się przyda.
Gratka25-01-2005 20:57:19   [#02]

Chyba już nie ma miłych :(

Podciągam wątek - oczywiście .

margocha25-01-2005 20:59:25   [#03]
 Na przykład na stronie OKE Poznań można sobie pobrać arkusze analizy wyników sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego. Nie przesadzaj, że nie ma miłych, są strrrrrrrasznie zajęci :))))
margocha25-01-2005 21:07:13   [#04]
Acha, jeszcze jedno, gdzieś tu widziałam (chyba tu lub w biuletynie maturalnym CKE) zestawienie standardów wymagań gimnazjalnych i maturalnych z języka polskiego - ciekawy materiał do porównań i  badań byłby z tego. Tylko czy ta praca coś da? Nie wiem, minęło pół roku w nowej szkole...czy to trochę nie za późno? Mogło się sporo zmienić w umiejętnościach tych uczniów.
OlaM25-01-2005 21:08:40   [#05]

nie wiem

czy o taką analizę Ci chodzi. Wysłałam na priva moje wystąpienie na konferencji dyrków gim. jak buduję raport.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]