Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wyjaśnienia MENIS dla OSKKO - awans zawodowy
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar18-01-2005 12:52:56   [#01]

na witrynie OSKKO zamieszczam pismo pani Doroty Igielskiej z Departamentu Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli w sprawie awansu zawodowego po zmianach.

Jest tam sporo istotnych dla awansujących interpretacji

 

Przepraszam jednoczesnie za chwilowe niedostatki techniczne w linkach na podanej stronie.

Ekar18-01-2005 15:35:26   [#02]
Mój problem jest nieco inny. Dwa lata temu rozpoczęłam staż na nauczyciela dyplomowanego, pracując jako polonistka. Od września jestem dyrektorem. Do końca stażu zostało mi 9 miesięcy. Czy mogę ubiegać się o awans w takiej sytuacji? Mam ocenę dyrektora za minione dwa lata i co dalej?
bogna18-01-2005 16:04:13   [#03]

czytanie ze zrozumieniem ;-)

"Natomiast nauczyciele składający do organu sprawującego nadzór pedagogiczny wnioski o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stopień nauczyciela dyplomowanego po dniu 31 października 2004 r. zobligowani są do przedłożenia wraz z wnioskiem dokumentacji dotyczącej spełnienia wymagań określonych w 8 ust. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1 grudnia 2004 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, przygotowanej zgodnie z przepisami 9 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 1 grudnia 2004 r."

Ciekawe;-)

dotyczy to też tych, ktorzy złożyli po 31 październia a przed 08 grudnia???

rzewa18-01-2005 16:08:09   [#04]

możesz

składać wniosek po roku pełnienia funkcji, o ile będziesz wówczas co najmniej 4 lata nauczycielem mianowanym.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]