Forum OSKKO - wątek

TEMAT: do członków formu z podlaskiego
strony: [ 1 ]
ellys17-01-2005 18:20:17   [#01]
Już ktoś pytał na innym wątku o zadania Podlaskiego KO na bieżący rok szkolny. Odpowiedzi konkretnej nie było więc ponawiam pytanie. Potrzebne są te priorytety do wypełnianego aktualnie w naszym województwie arkusza diagnostycznego nadzoru pedagogicznego. W arkuszu jest pytanie o zadania KO ale mnie nie udało się ich zlokalizować. Podlasiacy pomocy
Fred17-01-2005 18:27:00   [#02]

Zagladałeś tu? Ściągnij organizację nadzoru pedagogicznego.

http://www.kuratorium.bialystok.pl/kuratorium2/DesktopDefault.aspx?tabindex=3&tabid=187

ellys17-01-2005 18:40:02   [#03]

litości,

na stronie KO tego w żaden sposób nie mogę znaleźć. Już podejrzewam, że nie nauczyli mnie czytać ze zrozumieniem albo co gorsze jestem ... Odnajduję organizację nadzoru ale tych priorytetów, które to powinnam wykorzystać do tworzenia planu rozwoju szkoły nie znajduję. Przyznaję się bez bicia, że na sierpniowej nardzie trochę byłam nieuważna i teraz skutki. Prooooszę, pomóżcie :))
bbasia17-01-2005 19:50:30   [#04]

priorytety nadzoru w podlaskim

Rzeczywiście są mało przejrzyście i jasno określone. Ja je znalazłam w Podlaskich Wieściach Oświatowych z września 2004. Są w zasadzie takie jak ministerialne.  Na stronie KO niestety też niczego na ten temat się nie doszukałam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]