Forum OSKKO - wątek

TEMAT: istrukcja odbioru prac
strony: [ 1 ]
Zola19-12-2004 16:30:57   [#01]
w procedurach maturalnych jest zapis , że członkowie ZN porządkują, kompletują i zabezpieczają materiały egzaminacyjne, listy zdających egzamin - protokoły odbioru prac od zdających-deklaracje przystąpienia do poziomu rozszerzonego, zgosnie ze szczegółową instrukcją właściwej OKE - mam pytanie gdzie jest taka instrukcja, czy znoowu coś przegapiłąm, czy nie umiem czytać ze zrozumieniem :-(
margocha19-12-2004 18:36:22   [#02]

 

     O ile mi wiadomo takowej instrukcji szczegółowej OKE jeszcze nie spłodziły, ale... może ktoś gdzieś.....

Zola19-12-2004 22:37:49   [#03]
a przydałoby się to przetestować na próbie
zgredek19-12-2004 22:40:19   [#04]
oj, Zola

to tyko dyrektorzy jakoweś fanaberie z testowaniem wymyślają

CKE ma czas - wszystko w czasie zapisanym zdąży, bo... dwadzieścia cztery godziny na dobę... pracuje?!;-))))))
Zola19-12-2004 23:10:16   [#05]
zgredek też jestem na to wwszystko nabandycona i mam potrzebę słowa i jak tak będzie dalej to pójdę na szybszą emeryturę , niech sobie organ i CKE innego idioty szuka, a że znajdzie to pewne, bo jest trochę ludzi którzy albo lubią władzę, albo chcą coś dobrego dla oświaty zrobić albo mają jeszcze tysiąc lepszych lub gorszych powodów, żeby chcieć być dyrektorem, jeszcze jeden taki głupi rok, z takim pośpiechem i lekceważeniem mojej pracy to  chyba się niestety poddam, bo na to że będzie lepiej nie ma co liczyć
dorota s p20-12-2004 13:48:57   [#06]
Chyba cytujesz moje myśli! Nie potrafię używać innych określeń w stosunku do tego co nas otacza. Aktualnie zgrywam na papierze :"starą" i "nową" jako, że jest juz harmonogram. Ile się w tym czasie nie odbędzie lekcji....

      "bo na to że będzie lepiej nie ma co liczyć"

AnJa20-12-2004 13:57:26   [#07]
Niczego nie zgrywam, bo jeszcze nie wiem ile osób co bedzie zdawało.

Po próbnej preferencje sie z lekka zmieniły.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]