Forum OSKKO - wątek

TEMAT: 40-godzin pracy dyrektora
strony: [ 1 ]
Gaba16-12-2004 03:47:30   [#01]

mam wpisac godziny kancelaryjne dla organu i nie wiem, jak je wpisać.

5 godzin uczę

5 sie przygotowuję razem z poprawianiem

prowadze rady 1 raz na miesiąc - 3 godziny, ca. 2 sie przygotowuję

3 godziny comiesięczne spotkania z rodzicami.

 

a reszta to kancelaria, czy co...

- hihihi..

Maelka16-12-2004 04:16:06   [#02]

A hospitacji czasem nie masz? A może jakieś organowe narady? A moze przyjmowanie interesantów? A może jakieś lustracje?

Czy ja w ogóle piszę na temat?

:-(

Gaba16-12-2004 04:23:23   [#03]
 - interesantów mam wpisać osobno i wypisałam, miewam hopsitacje i to dość często.
kossa16-12-2004 08:24:38   [#04]

gaba

ja zrobiłam tak: godz. pracy dyrektora szkoły - i tu wypisałam dni tygodnia i codziennie po osiem godz. od... do.., a potem: godziny przyjęć interesantów w sprawach różnych, w tym w sprawach skarg i wniosków - i znowu wypisałam dni tygodnia i odpowiednie godziny. A pod tym wszystkim: w czasie nieobecności dyrektora interesantów przyjmuje wicedyrektor szkoły. Taka rozpiska poszła do OP, wisi na drzwiach do sekretariatu i chyba jest w porządku, bo nikt nie zgłasza pretensji.
ola 1316-12-2004 09:41:09   [#05]
Gabrysiu, mnie w tej rozpisce wyszło, że w jednym czasie jestem w trzech różnych rolach czyli mam roztrojenie jaźni. Przestałam się tym przejmować skoro to prawda i inaczej na dyrektora spojrzeć nie można jak tylko jak na trójcę - uczy, nadzoruje i administruje. Jesteśmy trzy w jednym - łoś, goł i ... tu mi brakuje. Mroźno z Krakowa pozdrawiam.
Marek Pleśniar16-12-2004 09:45:05   [#06]

napisz że sie samokształcisz na forumie

pretensje do rozpiski dyrektora mam za to ja

a jak musisz dziś robić to a jutro tamto bo wyskoczyło? A jak musisz pojechac do sponsora, przyjąc wycieczkę z zagranicy, pojechac na konferencję?

A jak ci nauczyciela ugryzie uczeń w łydę (autentyk) to przyjmiesz ich we wtorek o 14tej czy od razu?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]