Forum OSKKO - wątek

TEMAT: PO konferencji przedszkoli
strony: [ 1 ]
beera13-12-2004 08:39:32   [#01]

wróxciłam z Miętnego :-)

baardzo ciekawie- zwłaszcza ministerialna interpretacja nowego rozporządzenia o awansie i slynnego 31 października- szykuje się nam ( zdaje się) interwencja w tej sprawie)

Ciekawe spotkanie z posłanką i rozmowy na temat filozofii zmiany systemu nadzoru- oddzielenie wspomagania od mierzenia- od dawna koncepcje PO

Interesujące rozmowy z wójtem gminy Soszowice- można się z nim zgadzać bądź nie, ale  zmiany są przed nami i nie uchronimy się- warto więc przy tym być i przyglądać się

jak zwykle rewelacyjny wykład Antoniego Jeżowskiego- dyrektorki przedszkoli włączały podczas niego swoje dyktafony.

profesjonalne zajęcia warsztatowe

No i oczywiście, co równie ważne lub nawet ważniejsze- rozmowy kuluarowe, kolacyjne i pokolacyjne.

Środowisko przedszkoli pierwszy raz mogło się spotkać podczas takiej konferencji - miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Pozdrawiam wszystki forumki, ktore mialam okazję poznać -Renatkę, Ajcilęę, Benignę, Tatianę

Pozdrawiam te, ktore już znałam :-)

I te, z was, ktore nie są jeszcze na forum, ale niebawem będą :-)

I ciekawa jestem ile z deklarujących, ze tu zajrzy- zajrzy naprawdę:-)

....

I dziękuję Leszku:-))) Wszystkie pozdrowienia do mnie doszły :-)

Ajcila13-12-2004 17:14:10   [#02]
asiu zaglądamy i to często może nie wszyscy piszą lecz z tego co wiem kilka moich koleżanek korzysta z forum. Ja dziś od samego rana tylko na tel siedziałam i opowiadałam jak było super na konferencji. Więc szykujcie na następny raz więcej miejsc :-))))
Leszek13-12-2004 17:36:00   [#03]

Asiu

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]