Forum OSKKO - wątek

TEMAT: jeszcze tego brakowało
strony: [ 1 ]
Gaba13-12-2004 04:07:05   [#01]

w Czechach strzelali, teraz ...

W.Brytania: Dwunastolatek zgwałcił nauczycielkę


12-letni uczeń zgwałcił nauczycielkę w hrabstwie Durham (północny-wschód Anglii) - poinformowała w niedzielę brytyjska policja.

Do gwałtu doszło w szkole, w czasie przerwy obiadowej. Nauczycielka miała z chłopcem zajęcia wyrównawcze.

Po gwałcie uczeń odjechał ze szkoły samochodem swej ofiary, który porzucił po przejechaniu niewielkiej odległości.

Nauczycielka wezwała policję. Chłopaka zatrzymano i oskarżono o gwałt i kradzież. Stanie przed sądem 30 grudnia.

---------------------------------------------------

Idę spać!

Jan z T13-12-2004 18:29:43   [#02]

Domagam się... ;-)))

Chyba ze snu nici - bedę czekał... ;-)))
Bo jak 12 - latek gwałci nauczycielkę, a w sobotę w okolicach Poznania (ależ mam wspomnienia...) 44 - latek gwałci młodzieńca lat 15  - to ...
To ja czekam, by jakaś dojrzała, ale przede wszystkim piękna, zgrabna, mądra (i bogata) zechciała zgwałcić mnie, bo facetowi bym tego nie pozwolił nawet gdyby miał jakiś tam pas dżudo i tak by po (przepraszam za słowo) mordzie oberwał!
Dodam jeszcze, że tej CZARUJĄCEJ sam bym kluczyk samochodowy dał.
Nie wiedziałaby przecież, że to od zamknięcia rowerowego, a do rowereru bronią dostęp inne trzy zamki .
Ajcila13-12-2004 18:37:12   [#03]
Ale Ci się marzy..... a tu figę
Leszek13-12-2004 18:44:28   [#04]

Janie...

aż tyle zamków...

pozdrawiam

Jan z T13-12-2004 18:57:08   [#05]
Ajcila - ta figa to przez to czego w nawiasie wymagałem?
Mogę się z tego wycofać, choć nie bez żalu:-(((

Leszku - serio do mojej piwnicy trzeba 3 kluczy, a i tak na piękno tam się mieszczące to stanowczo za mało.
Gdyby ktoś zechciał startować na pomysł i REALIZAJĘ dotyczące wystroju takiego miejsca - niech unika konfrontacji z moją - po co mu taka dotkliwa porażka...

Pozdrawiam i Sławce się kłaniam:-)))
Ajcila13-12-2004 19:01:52   [#06]
Jasne o ten nawiasik chodzi ... bo po cóż Ci bogactwo czyż nie ważniejsze zalety ducha.... ciała też ważne lecz ...  to wnętrzne najważniejsze
Leszek13-12-2004 19:35:39   [#07]

Dzięki Janie, pozdrawia Cię także Sławka...

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]