Forum OSKKO - wątek

TEMAT: i już po konferencji
strony: [ 1 ]
aniaB12-12-2004 15:46:25   [#01]
Było, było i się niestety skończyło! Cieszę się, że mogłam się z Wami spotkać. całuski aniaB
grażka12-12-2004 16:30:21   [#02]
Ja też właśnie wróciłam :) Było pracowicie i poważnie, czasem śmiesznie :/ ale wieczorami :))))
Anna Domańska12-12-2004 17:25:48   [#03]

Podajcie więcej szczegółów

Witam, mocnom ciekawa czego mądrego dowiedziałyście na tej konferencji, napiszcie co na sali i co na zapleczu. Pozdrawiam .
Ank12-12-2004 18:49:57   [#04]

Żałujcie

kto nie był - było super! Właśnie dojechałam i dopadłam do komputera. Dzięki wszystkim za miłą atmosferę i ciekawe towarzystwo.

Asiu, Marku już mi smutno. Może by tak jakie nowe spotkanie:-))

ewa12-12-2004 19:45:56   [#05]
dojechałam, pozdrawiam :-))
Antoni Jeżowski12-12-2004 20:20:56   [#06]

Leczyłem się z mojego kompleksu "nie chodzenia do przedszkola" :))))

Było uroczo. Środowisko Stowarzyszenia to specyficzna atmosfera, uśmiechy na twarzach i tak wiele serdecznych słów... A dyrektorki przedszkoli... No cóż... Tam trzeba było być...

Dziękuję starym i nowym przyjaciołom... No i melduję się już z domu... Choć mgła Ci tu u nas niemożebna...

Benigna12-12-2004 21:01:17   [#07]

Właśnie zdołałam przepchnąć się do komputera - zwolnij tu tylko atrakcyjny stołeczek ;)

Konferencja bardzo udana - gratulacje i podziękowania dla organizatorów! 

Poza solidnie przygotowanymi spotkaniami w dużym gronie były rozmowy i rozmowy, i rozmowy. Nie ma to jak winko w pucharku dla bukietu lekko zakręcić (jak się te rozproszone drobiny ze stron wszelakich spotkają... Jeszcze w drodze powrotnej z Miętnego nawiązywałyśmy kolejne ciekawe kontakty, a potem w Warszawie, oczekując na pociąg do Kielc i autobus do Olsztyna gadałyśmy i gadałyśmy z Basią (BaG) - a ten czas tak szybko leciał ;))

Ogromnie cieszę się ze spotkania z ludźmi, których poznałam pisząc na forum - wyjątkowymi zupełnie ludźmi. Asiu - bardzo ujęło mnie gromadzenie forumowiczów :))) Dziękuję

Pozdrawiam. Do zobaczenia

Benigna12-12-2004 21:14:17   [#08]

A!

I jeszcze: rozmowy były nieocenionym źródłem wiedzy wszelakiej. Weronika podczas posiłku opowiedziała, że gdy odwiedza ją jakaś pani sanepidka albo inna mocno czegoś chcąca i o coś się dopytująca: - "A ma pani [tu wpisz: procedury, hacap, ...]?" - odpowiada: -Jeszcze nie i może kupię, tylko nie wiem, czy mąż będzie chciał nosić.

:)

Marek Pleśniar12-12-2004 21:42:14   [#09]

Stan, Gospodarzu, serdecznie Ci dziękuję!

jestem i ja:-)

dość długo jeszcze byłem i robiłem po nas porządki;-) Potem padłem w prowizorycznym biurze OSKKO na wyjeździe w Miętnem i szczerze mówic trudno było się ruszyć do samochodku.:-)

warto było tak się napracować. Jesteście przemiłym i przewartościowym gronem. Wiele się od Was i o Was nauczyłem.

Musimy stać się bardziej jedną oświatą. Wiele wskazuje na to, że nie do końca tak teraz jest.

Już Przedszkolakom OSKKO nie odpuści:-)

Planujemy powtórkę!

Pozdrawiam przemiłych i kompetentnych państwa z Miętnego, panią Jadwigę z hotelu, z anielską do nas cierpliwością , pana Andrzeja Kujdę i pozostałych

Wrócimy do Was - bójcie się już;-)

stan12-12-2004 21:58:18   [#10]
:-)
Marek Pleśniar12-12-2004 22:24:19   [#11]

nie śmiej się nie śmiej dyrektorze;-)

Podobało mi się u Was i się od gości nie opędzisz:-)

Renatka12-12-2004 23:00:51   [#12]
i już w domu było przemiło tylko czasu brakowało na swobodną wymianę doświadczeń bo przedstawicielki z całego kraju ( dobrze że czasami weczorem pogadało się)  ,miejsce wspaniałe, organizacja też  do następnego spotkania....
Macia13-12-2004 08:41:41   [#13]

Wczoraj nie mogłam dostac się do kompa.

Szkoda że już po bo było wspaniale. Dziekuję organizatorom za wspaniałe przygotowanie konferencji a uczestnikom za wspólne rozmowy konferencyjne i te wieczorne.
beera13-12-2004 08:45:58   [#14]

przepraszam- jestem gapa:-)

Nie zobaczyłam tego wątku- wklejam tu swóuj post i niech o tamtym wątku ślad zaginie

wróxciłam z Miętnego :-)

baardzo ciekawie- zwłaszcza ministerialna interpretacja nowego rozporządzenia o awansie i slynnego 31 października- szykuje się nam ( zdaje się) interwencja w tej sprawie)

Ciekawe spotkanie z posłanką i rozmowy na temat filozofii zmiany systemu nadzoru- oddzielenie wspomagania od mierzenia- od dawna koncepcje PO

Interesujące rozmowy z wójtem gminy Soszowice- można się z nim zgadzać bądź nie, ale  zmiany są przed nami i nie uchronimy się- warto więc przy tym być i przyglądać się

jak zwykle rewelacyjny wykład Antoniego Jeżowskiego- dyrektorki przedszkoli włączały podczas niego swoje dyktafony.

profesjonalne zajęcia warsztatowe

No i oczywiście, co równie ważne lub nawet ważniejsze- rozmowy kuluarowe, kolacyjne i pokolacyjne.

Środowisko przedszkoli pierwszy raz mogło się spotkać podczas takiej konferencji - miejmy nadzieję, że nie ostatni.

Pozdrawiam wszystki forumki, ktore mialam okazję poznać -Renatkę, Ajcilęę, Benignę, Tatianę

Pozdrawiam te, ktore już znałam :-)

I te, z was, ktore nie są jeszcze na forum, ale niebawem będą :-)

I ciekawa jestem ile z deklarujących, ze tu zajrzy- zajrzy naprawdę:-)

....

I dziękuję Leszku:-))) Wszystkie pozdrowienia do mnie doszły :-)

Marek Pleśniar13-12-2004 10:20:07   [#15]

zaiste gapa!!

;-)

a o wójcie Stoszowic oraz o piszącym te słowa nieszczęsniku można poczytac w Głosie Nauczycielskim;-) Jak to opluwają KN ci źli ludzie.

GN nr 47 "uderzyć się w piersi" mamy;-)

beera13-12-2004 10:52:43   [#16]

łał

opisali Cię w gazecie ZNP :-)))

Fiu fiu :-))))

jak rozumiem- niedobrze, czyli jest dobrze!!!

....

inna rzecz- nierzetelność tych dziennikarzy

Ajcila13-12-2004 11:34:22   [#17]

Asiu Marku dziękuję ..

za konferencję było wspaniale .... a wracając do Krakowa miałam okazję porozmawiać z paniami z kuratorium które były również bardzo zadowolone.

Wysłano je służbowo więc pewnie nie miały wyjścia ale stwierdziły zgodnie że warto było :-))))

asiu bardzo się ciesze że Cię poznałam żałuję tylko że się zagubiłam gdy zebraliście forumowiczów:-((

Myślę jednak że następnym razem będę miec okazję poznać wszystkich

Marku my nie strachliwe kolejnych spotkań się nie boimy ... i już czekamy na Wasz powrót:-))

Benigna13-12-2004 18:50:13   [#18]

Marku

a gdzie będą zdjęcia?
beera13-12-2004 19:50:04   [#19]

:-))

wstyd mi, ze Cie zgubiłam Ajcillo, choc w kwestii łączenia forumowiczów robiłam wszystko, co moglam ;-))

Bardzo się ciesze, żesmy się znalazły a  zal, że z Tatianą tak późno i nie bylo okazji porozmawiać w szerszym gronie ( a i tak znalazlyśmy sie tylko dzięki pozdrowieniom od Leszka :-))

Co do zdjęć- pewnie będą w relacji, w niej znajda się też - w miarę naszych mozliwości materialy od prowadzących zajęcia- na tyle , na ile będa chciali się nimi z nami podzielić...

Pozdrawiam Was , dobrze się było spotkać :-)

Marek Pleśniar13-12-2004 21:01:59   [#20]

wszystkich zdjęć jest około 200-300. Muszę je pokadrować, obrobić i wstawić na stronę. Więc poczekac trza,

A na razie zbiorowe - już na stronie konferecnyjnej i tu:

I Krajowa Konferencja

Dyrektorów Przedszkoli

Miętne, 10-12 grudnia 2004r

kliknij aby powiększyć.

zgredek13-12-2004 21:03:18   [#21]
z mężczyzn to widzę tylko Antoniego
grażka13-12-2004 21:03:55   [#22]
Buuu, to mnie już nie było :(
Marek Pleśniar13-12-2004 21:10:20   [#23]

ale jesteś Grażko na innych fotkach:-) Mężczyźni jacyś też!

Wszystko w swoim czasie (niedługo)

grażka13-12-2004 21:13:32   [#24]

No, pamiętam, jeszcze tak późno to nie było :PPP  :)))

Antoni Jeżowski13-12-2004 21:26:12   [#25]

:)

dobrze, żem na uboczu... bo wyszło by na to, żem błogosławiony między niewiastami... i błogosławiony owoc żywota... :)))

A faceci pstrykali fotki... cwaniacy...

zgredek13-12-2004 21:30:16   [#26]

no to mi wyszło:

Ali Baba i czter... rozbójniczek;-)
Ajcila13-12-2004 21:32:47   [#27]

Antoni

Czyż to nie piękne być między niewiastami:-))))

zgredek a Ty co nie rozbójniczka ?

Antoni Jeżowski13-12-2004 21:35:51   [#28]

no bez przesady

średnia arytmetyczna wyliczona drugiego dnia wyniosła nieco ponad trzydzieści... Ale, Zgredku, Tyś (i my) z oświaty i wiesz, że nie ilość tu, ale jakość się mierzy, jakość!!! A jakość była przednia!!! Jak najlepsza whisky :)
zgredek13-12-2004 21:36:28   [#29]
chciałabym być między Wami, ale na przedszkolach to się nie znam zupełnie:-(((((
Jan z T13-12-2004 21:36:39   [#30]

Udawacz;-)

Z taką meskością i wiedzą Ty na uboczu???
No chyba, że te "owoce" zagarniać pragniesz jeszcze tą metodą...

Gdy satysfakcja z uzysku MERITUM łaczyć się zechce z EMOCJAMI TOWARZYSKIM - powstaje ŚWIETNOŚĆ.
Szczerze gratuluję i zazdroszczę.
:-)))
Ank13-12-2004 21:39:26   [#31]
A ja tak jakby na przeciwnym biegunie niż Antoni ale choć kawałek mojej osoby się zmieścił;-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]