Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nagroda jubileuszowa
strony: [ 1 ]
TereKlo08-12-2004 12:12:46   [#01]
Proszę o pomoc - jak powinna być naliczona moja nagroda jubileuszowa za 20 lat pracy jeśli po wakacjach zmieniłam szkołę (miejsce pracy). W poprzednim roku szkolnym pracowałąm w jednej na etat a w drugiej "na godziny", teraz w drugiej na etat a w pierwszej "na godziny". Prawa do nagrody nabyłam 1 grudnia br. Wiem, że 75% ale jaka podstawa? Czy z obydwu szkół?
emeryt08-12-2004 13:19:53   [#02]

tam gdzie pracujesz...

 

Dz.U.01.128.1418

ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU

z dnia 30 października 2001 r.

w sprawie szczegółowych zasad ustalania okresów pracy i innych okresów uprawniających nauczyciela do nagrody jubileuszowej oraz szczegółowych zasad jej obliczania i wypłacania.

(Dz. U. z dnia 9 listopada 2001 r.)

§ 3.

 1. Podstawę obliczenia nagrody jubileuszowej stanowi wynagrodzenie miesięczne przysługujące nauczycielowi w dniu nabycia prawa do nagrody, a jeżeli jest to dla nauczyciela korzystniejsze - wynagrodzenie przysługujące mu w dniu jej wypłaty.

2. W przypadku gdy nauczyciel nabył prawo do nagrody jubileuszowej będąc zatrudniony w innym tygodniowym obowiązkowym wymiarze godzin niż w dniu jej wypłaty, podstawę obliczenia nagrody stanowi wynagrodzenie przysługujące nauczycielowi w dniu nabycia prawa do nagrody.

3. Nagrodę oblicza się według zasad obowiązujących przy ustalaniu ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy.

TereKlo09-12-2004 10:36:42   [#03]

Dzięki.

Dzięki za informację, chyba zrozumiałam, muszę sobie to wszystko policzyć.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]