Forum OSKKO - wątek

TEMAT: szósta kontrola
strony: [ 1 ]
Gaba06-12-2004 13:00:36   [#01]

tym razem Wydzial finansowy...

Kto przerabiał, co chcą, czego szukają... kto zaliczył ostatnio!

Jolanta Szuchta06-12-2004 13:31:27   [#02]

Jeżeli znajde to

zaraz Ci podeslę.
Gaba06-12-2004 14:42:18   [#03]
Znajdź!!! Proszę.
Jolanta Szuchta06-12-2004 15:38:21   [#04]

Gaba

otwórz swoją poczte i przeczytaj moj list
janzg06-12-2004 15:50:10   [#05]

czyli kontroluje audytor wewnętrzny

można go poprosić o zakres kontroli finansowej,

kontrolować może wszystko co związane z gospodarką finansową, obiegiem dokumentów, zgodności wydatków z regulaminami

ale ogólnie nie ma się czym przejmować, jego głównym zadaniem jest z ramienia OP sprawdzić - co zrobić "aby było lepiej"?

gosienka06-12-2004 15:55:26   [#06]
Potwierdzam, naprawdę spoko / o ile oczywiśxcie ktoś uczciwie pracuje , bez przekrętów :-)))))) / A tak na poważnie : kontrole są często tematyczne np. Regulaminy dodatków / motywacyjnego, trudnościowego../  a co się z tym wiąze poprawność wymiarów uposażenia
joszka06-12-2004 22:11:57   [#07]

A ja prosiłem i...nic

W OP nie ma audytora wewnętrznego.Totalny bałagan i cudowne pytania radnych -pracowników naukowych wyzszych uczelni np: Jaka była globalna liczba godzin ponadwymiarowych w okresie 2000/20004?
Moja odpowiedź - zgodna ze stanem faktycznym - 52 457 godzin
Tylko po co to komu?
Rada zatwierdziła  sttut dla nowo utworzonego zespołu szkół - kuratorium chce dla każdej szkoły osobno w zespole.
I zazdroszczę kolegom z sąsiedniego organu. Jest audytor, pomaga w korygowaniu błędów,wspiera słabych i zagubionych - tak na prawdę chroni przed uzyciem RWD - to jest fajne!
Gaba - mam nadzieję,że w historycznym mieście, przy szklance dobrej herbaty,zapraswionej w bojach dziewczynie po kontroli PRZYPNĄ MEDAL
 
PS Jak tam po trzęsieniu ziemi - czy macie opracowane procedury postępowania - ja przy swoim zgłupiałem totalnie ( na Mazurach mieliśmy tez ponad 5 w skali..)
Gaba07-12-2004 04:57:31   [#08]

niech na świecie wojna, byleby nasza wieś spokojna... - procedur na trzęsienie nie mam, na wojnę też...

- ile mozna miec kontroli?

teraz wydział finansowy, mnie dziewczyny pocieszają, że to dobrze, bo se popsrawdzają rzeczy i sprawy, czy dobrze - ale ja nie mam siły fizycznej, chciałabym pouczyć, znowu pobyc dyrektorem, we wrzesniu zakończylismy jedną, NIK, OP, KO (zzwiązane z ocena jakości pracy), finansówka we wrzesniu, teraz Wydzial finansowy...

no, jest plantej kontroli, ale ja fizycznie nie mam sił.

Małgoś07-12-2004 07:10:14   [#09]

zarządzanie oświatą sięga szczytów niekompetencji - tak w/g niejakiego Petera bywa na moment przed oderwaniem się zbiurokratyzowanego wierzchołka,, który powinien wkrótce zacząć "swobodnie dryfować" (juz bez szkód bo w bardzo zawęzonym polu decyzyjnym)

ale póki co najpierw musi jeszcze narozrabiać (nadciąć pare gałęzi, na których się opiera)

...to jest moja nadzieja

ja mam dzis ...kontrolę próbnej (!!!) matury, a myslałam, że pozarządzam szkołą, cos poprostuje, cos poupraszczam, cos wyciszę, coś uprzątnę, coś wreszcie dokończę

"Kontrolowani Wszystkich Szkół - Łączcie się!"

;-)

Iwona W07-12-2004 10:23:25   [#10]
a ja mam kontrolę z PIP a miesiąc temu miałam kontrolę z OP oraz z wydziału kontroli...  - czekam na następne z utęsknieniem...
Ewa Karwat07-12-2004 11:18:35   [#11]

Wczoraj miałam kontrolę pod kontem przygotowania szkoły do nowej matury. Sprawdzane były zapisy w dziennikach z tego i ubiegłego roku szkolnego, liczba szkoleń rady pedagogicznej, informatory maturalne itp.

Ponieważ okresy względnego spokoju są rzadkością, zastanawiam się, co wkrótce wyskoczy jak przysłowiowy diabeł spod pokrywki. Gaba trzymaj się.

Grazyna Maria09-12-2004 11:14:07   [#12]

ocena pracy dyrektora szkoły

Proszę o pomoc! Jaka jest rola metodyka w ocenie pracy dyrektora szkoły? Jaka jest podstawa prawna do tego? Dotychczas nie spotkałam się z tym przy okazji oceny pracy znajomych mi dyrektorów.
Gaba09-12-2004 14:13:30   [#13]
dyrektor jest przedmiotowcem i pownien byc także oceniany za dydaktykę.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]