Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nagroda Kuratora
strony: [ 1 ]
Olga09-06-2002 18:03:39   [#01]

Składam wniosek do KO o nagrodę dla mojej nauczycielki.

Podzielcie się doświadczeniami w tym zakresie.Pamiętam,że chyba Asia wspominała coś na temat odrzucenia wniosku.

Może ktoś z Was dysponuje planem ,wg. którego umotywował swój wniosek ? Co dwie głowy to nie jedna..........:-))

Olga

Gaba09-06-2002 18:26:28   [#02]
... mówisz "doświadczenia". Teraz się uśmiecham, bo jak wiedzą starzy bywalcy, to jest moja ulubiona nagroda.

Któż jej nie dostawał... a jakie śmieszne dykteryjki mogę cytować - (robi nauczycielka świetne gazetki, punktualnie przychodzi do pracy)

Wrócił do nas niedawno wniosek nauczycielki - 6 stron motywacji (jedna z najlepszych nauczycielek, jaką znam - znam pół Krakowa nauczycielek i ciut - ciut) z adnotacją, że za mało motywacji,

wiesz... chyba nikt tego nie czytał. tu mi się przypomina wiersz Herberta pt. "Potęga smaku".

Gbyby ktoś napisał... szczupłość środków... - trudno, dorośli jesteśmy... zrozumiałabym, ona też.

Dlatego powiedziałam głośno, że nigdy więcej nie złożę wniosku o taką nagrodę, a gdyby komuś przyszło coś  w moją stronę, to tej nagordy nie przyjmę.

Tyle myślę na  ten temat.

Przepraszam Cię i Was.
Olga09-06-2002 18:42:14   [#03]

Gaba zasmuciłaś  mnie!

Moja też jest naprawdę bardzo dobrą nauczycielką i od 5 lat tylko ją uznałam za "godną" tego wyróżnienia.

Kurcze ale jak rzeczywiście nikt tego nie czyta i powiedzmy odrzucą mój wniosek to jak ona się poczuje ......

Z drugiej strony nie spróbować...........?

beera09-06-2002 18:43:40   [#04]

yym :-)

ja nie mówiłam tu nic o tym...

 

A co do tego, co pisze Gaba.

Wiele jest takich "udawanych" spraw...

Nie tylko nagrody kuratora trafiają do niezasłużonych. Pisaliśmy tu podobnie o dyplomowaniu.

Ale wielu dyplomowanych ma dyplomowanie za coś i chyba tak samo z nagrodzonymi przez KO

( ja nigdy nie ;-))

beera09-06-2002 18:46:44   [#05]

Olga!!

Połaź po stronach kuratoryjnych- tam znajdziesz być może podpowiedź..
beera09-06-2002 18:48:01   [#06]

http://www.uwoj.wroc.pl/kuratorium/

tu jest regulamin i tam też jest wzór wniosku- zobacz może cos Ci to da?

Gaba09-06-2002 18:48:31   [#07]
Nie wolno tak myśleć - napisałam o konkretnej sytuacji, konkretnej nauczycielce, która każdy z wymogów spełniała (i spełnia po x razy), ale nie wolno zakładać, że w Twoim województwie też. W moim... trudno. Nie należy do ZZ, a bez tego trudniej... itp.

Pytałaś o doświadczenia - smutne...

DEZYDERATA mówi: nie porównuj, będziesz zgorzkniały... więc już przestaję, dlatego napisałam o nagrodę ministra, choć to ta sama komisja.
Olga09-06-2002 19:02:07   [#08]

czy mogę tak..

Mam wzór wniosku mam regulamin ,ale wiecie ja bym chciała inaczej...:-))

Niekonwencjonalnie, żeby nie przesadzić ale żeby nie zapomniec o czymś istotnym.

Chciałabym aby po przeczytaniu szanowna komisja westchnęła głośno...z zachwytem (ale ze mnie realistka co?:-))  )

Asiu przepraszam, wydawało mi się, że czytałam coś na ten temat u Ciebie

Ale Ty się nie potrafisz gniewać:-)))

Marek Pleśniar10-06-2002 19:01:55   [#09]

hm

:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]