Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wypadkowi w pracy ulega dyrektor szkoły ...
strony: [ 1 ]
malinka03-12-2004 16:48:45   [#01]
    komu powinien zgłosić ten fakt? Kto jest jego pracodawcą? Powołuje go na stanowisko prezydent, a podlega pod OP.  Zapewne bhp-owcowi ,ale czy to wystarczy np. żeby ubiegać się o odszkodowanie? Szkoła prowadzi własną księgowość - zasiłek chorobowy naliczany w szkole.
Jacek03-12-2004 18:38:55   [#02]
Pracodawcą dyrektora jest szkoła, więc nie powinno byc problemu, a jeśli jest jeszcze vice to on może podpisać kwity za dyra.
ola 1303-12-2004 18:40:59   [#03]

Jacku

a jak nie ma wicka, to co wtedy. Ja już sama się przenosiłam z jednej szkoły do drugiej. Teraz skierowanie na badania okresowe podpisuje sekretarka.
Jacek03-12-2004 18:48:51   [#04]

Protokoły powypadkowe podpisuje przecież również bhp-owiec, więc nie ma chyba większego problemu by upoważnić inną osobę (jesli nie ma wicka) do podpisania sie pod protokołem.

Takich problemów z podpisami dyrka jest w szkołach  przecież więcej. A kto podpisze dyrkowi (jesli nie ma wice) np. świadczenie z ZFŚS skoro to on jest administratorem funduszu. Więc mimo, że jest powiedzmy Komisja Socjalna to i tak dyrek po ustaleniach decyduje podpisem przyznanie zapomogi, czy jakiegoś innego świadczenia (czyli również i samemu sobie)

malinka03-12-2004 19:41:06   [#05]

Podziękowanie dla Jacka

Nigdy wcześniej nie miałam takiego przypadku i zastanawiałam się czy konieczne jest np. zgłoszenie tego faktu dyr.OP. Jacku dzięki za olśnienie. Mam wicka ,wiec nie powinno być problemu. Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]