Forum OSKKO - wątek

TEMAT: czy zapłacą u Was za matury próbne?
strony: [ 1 ]
joanka03-12-2004 16:28:03   [#01]

Witam.

W dzienniku białostockim znalazłam informację, że np. w Szczecinie nauczyciele pracujący w komisjach na maturze próbnej otrzymają wynagrodzenie. W Białymstoku [matura próbna 22listopada-6 grudnia]pani naczelnik edukacji nie wyraża na to zgody.

A jak jest w Waszych miastach?

Pozdrawiam

AnJa03-12-2004 18:07:12   [#02]
Ta Wasza Pani Naczelnik to strasznie rządzić lubi zdaje się. Cosik mi sie tam sprzed kilku lat nawet z dydaktyką kojarzy.

Płacic czy nie to kompetencja dyrektora.

Czy ja płacę? Nie wiem, bo:

1. w zespołach nadzorujących dyrekcja i nauczyciele, którym lekcje "przepadły" w związku z udziałem ich uczniów w próbie - żadnych tam kretyństw z komisjami nie robiłem (sala do 30 osób - 1 wachman, 50  dwóch, więcej -3).Czyli nie kosztuje, a płacę bo dyrekcja musi a pozostałym nie potrącam.

2.sprawdzenie - każdy sprawdza prace w liczbie proporcjonalnej do godzin w klasach III. Oczywiście też za friko,ale za klasówkę też dodatkowo nie płacę. Chyba nawet nikomu do głowy nie przyszło, zeby o to pytać.

To jak Waszym zdaniem? U mnie płacą za próbną czy nie płacą?:-)
zgredek03-12-2004 18:11:38   [#03]

e, tam - płacisz, nie płacisz

dyrektorze - nie wytykasz nauczycielom ile to godzin pracować powinni - i tyle;-)))))))))
AnJa03-12-2004 18:43:41   [#04]
A bo ja tam wiem ile powinni?

Kiedyś wiedziałem: tyle ile trzeba pomniejszone o 10%.

A teraz cos tam w KN namieszali  o max.40 godzinach i  ja przypadkiem na to forum akurat wlazłem i sie dowiedziałem.

I już nie wiem, tak jak i Wy zresztą.

A jakbym nie zaglądał, tobym nie wiedział o tych. max.40.

I wszystko byłoby tak jak było ( i wciąż zresztą  faktycznie jest) ale ja, nieświadomym bedąc, stresa ( i wrzodów żołądka) bym nie miał od przeliczania tych godzin na minuty a tego na rozliczeniowe kwartały.

Czy odwrotnie.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]