Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Powrót pracownika na poprzednie stanowisko
strony: [ 1 ]
Macia03-12-2004 12:28:20   [#01]

sama zaplatałam sie w sprawę z której nie wiem ja wybrnąć. Pisałam o tym na wątku przy okazji wypowiedzenia warunków pracy. Mam pracownicę która w umowie ma stanowisko woxnej w p-lu. Od dwóch lat pracuje na stanowisku pomocy kuch. ale nie miała zmienianej umowy ani innej informacji na pismie w tej sprawie. Jedynie w protokole zebrania z personelem pomocniczym w przydziałach czynności na dany rok szkolny jest wymieniona jako pracownik kuchni i w arkuszu organizacyjnym jako pomoc kuch.

 Obecnie jedna z woźnych odeszła na emeryturę a ja mogłam zatrudnić nową osobę. Posiada kwalifikacje do pracy w kuchni i to solidne (technik technologii żywienia)a także staż na stanowisku pomocy kuch. Chciałabym to wykorzystać i zatrunić ją w kuchni. Jednak tę która pracuje tam od dwóch lat muszę przenieśc na woźną. Miałam zrobić to wypowiedzeniem zmieniającym ale nie mam co zmieniać bo w umowie ma właśnie to stanowisko. Czy mogę wydać zarządzenie zgodnie z którym od dnia ..... wraca na stanowisko pracy zgodne z umową

Macia03-12-2004 15:27:20   [#02]

podnoszę wątek

może ktos mi doradzi?
Ewa z Rz03-12-2004 19:34:06   [#03]

daj jej

nowy przydzial czynności - zgodnie z umową i po sprawie...
Max3605-12-2004 12:07:30   [#04]
Nie ma na papierze wypowiedzenia warunków pracy dla poprzedniego stanowiska więc nowy przydział czynności, to wydaje się najbardziej logiczne.
Macia06-12-2004 09:46:06   [#05]

dzięki za rady

wystarczy więc zwykły przydział czynności bez specjalnego zarządzenia

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]