Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wstęp do szkoły zabroniony
strony: [ 1 ]
Karolina02-12-2004 21:30:20   [#01]
Od 2 miesięcy prowadzimy (wuefiści) zajęcia sportowo-rekreacyjne dotowane z gminnego programu antyalkoholowego. Codziennie od 15,00 w szkole jest mnóstwo dzieciaków, zajęcia przepełnione - wybór duzy. W efekcie panie sprzątaczki nie mają kiedy myć podłgi.... tia...

Sala jest zajęta aż do 19,00 non stop. Każdorazowo na sali jest jeden nauczyciel, musi zajmowac się tymi co na sali. Fakt, przychodzi mnóstwo uczniów w jednej chwili wszyscy nie grają, jeśli mają przerwę biegają po szatniach, korytarzach - nigdy nic sie nie wydarzyło - wystarczy przywoływac raz po raz - tak robiłam. Nie wiem czy sie to wszystkim udawało. NIestety - kilka dni temu wieczorem ktos powyrywał kwiatki z donieczke na korytarzach ( na szczęscie nie na moich zajęciach :-) ) i dzis....

Czekam na sali i coś mi mało uczniów jak na godzinę i temat zajęć. Idę na korytarz a woźny mówi, ze drzwi zamknął na klucz, nie wpuszcza - wpuszcza tylko tych co go przekonają, ze na zajęcia idą. Nie wszyscy mają siłę perswazji, tym bardzije, ze woźny momentami znika i nie słytszy każdego walenia do drzwi. Godzina 18,30 uczniów 8 (nie ma nawet drużyny do siatkowki) zamiast 28 jak zwykle - wpada sprzątaczka z wiadrami i pyta - długo jeszcze? kiedy mam posprzątac?

Zdegustowani opuszczamy sale.

Głupkowato się czuję.... mi tam coś nie gra - ale co mam zrobic?
Nula02-12-2004 22:02:30   [#02]

Karolino

dobrze, że sala wykorzystana, ale bezpieczeństwo ważniejsze. Nie wiem, jak to opanować. U nas też do nocy, a pani sprząta o piątej rano. Tak jej zaproponowałam, a ona się zgodziła. Może podziel na grupy i tygodnie i graj wg listy... nie wiem ... Pozdrawiam serdecznie...
Karolina02-12-2004 22:20:14   [#03]
ja bezpieczeństwo rozumiem (myslę też o bezpieczeństwie kwatkow bo chyba to w tym momencie zaważyło) ;-)  wychodzi jednak na to, że najlepiej je zapewnić kiedy szkoła zamknięta ;-))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]