Forum OSKKO - wątek

TEMAT: organ poleca.....
strony: [ 1 ]
hania30-11-2004 16:06:58   [#01]

kontekst: Miasto i Gmina ok 20 km od dużej aglomeracji.sporo szkół podstawowych, 3 gimnazja(2 w mieście, 1 na wsi), w mieście - 1 kino pod auspicjami miejskiego centrum kultury....

Pismo do dyrektora od Burmistrza:

"Mając na względzie pogarszającą się sytuację finansową mieszkańców naszej gminy jak również konieczność wprowadzania oszczędności w wydatkach tak osobistych jak budżetowych p o l e c a m (rozstrzelenie i wytłuszczenie druku było w piśmie..) aby przy planowaniu wyjazdów i wyjść na seanse filmowe korzystać z działającego na naszym terenie kina "XXXXX"

Z informacji uzyskanych od dyr. Centrum Kultury istnieje możliwość uzgadniania repertuaru i dystrybucji filmów zgodnie z oczekiwaniami placówek. Uważam, że takie rozwiązanie przyniesie korzyści nie tylko Rodzicom, Centrum Kultury ale także placówkom oświatowym"

pod spodem dopisek - dla podpisu dyrektora placówki

"Przyjmuję do wiadomości i stosowania"

co Wy na to?????

żegnajcie multikina, kina trójwymiarowe... nawet jesli dzieci i rodzice chcą do dużego miasta... wszak burmistrz p o l e c a (nie - zaleca)

OlaM30-11-2004 16:09:03   [#02]

Pan każe

sługa musi:-)))
emeryt30-11-2004 16:15:25   [#03]

ale kino....

:-))))))))))))
joszka30-11-2004 16:24:06   [#04]

Nie żartujcie!!!

Moje dziecko w gimnazjum i szkole podstawowej miewało propozycje "twórczych " wycieczek do kina w mieście wojewódzkim oddalonym o 60 km połączone z wyżerką w McD - nie puscić ??? godzic sie na dyktatat PANI??

Ten sam film za dwa tygodnie w lokalnym kinie,tyle ze bez pop cornu, coli i hamburgera.Trochę to niepatriotycznie ale w tym wypadku popieram Burmistrza i... mam do tego jako obywatel prawo

emeryt30-11-2004 16:28:30   [#05]

ale bez coli

to teraz nie kino

a usiu siusiu siusiu to co? nic?

Marek Pleśniar30-11-2004 16:32:59   [#06]

pozostali Wam tylko rodzice.

A raczej Rodzice.

Tylko oni pomogą - nie zgadzając się na wymuszanie za ich pieniądze.

hania30-11-2004 16:43:46   [#07]

Joszka

lokalny patriotyzm - to jedno, jak taniej (a taniej nie do dużego miasta jeśli jedzie się tylko do kina ....) - to drugie

a słowo :polecam - to trzecie.

bo jęsli dzieci chcą, rodzice też, to ja się z poleceniem nie zgadzam....

bo mi tu brużdżą jeszcze te "konieczności wprowadzania oszczędności wydatków budżetowych"... dociekam o co chodzi....

koszta dzieci i rodziców pojmuję, moje dziecko też jeździ ze swoją klasą na różne wycieczki....

Marek Pleśniar30-11-2004 16:57:12   [#08]

ostatnio w modzie to polecam

całkowicie to słowo jest nieuprawnione i... niestety bez cienia dobrego wychowania bo na siłę.

Nie ma burmistrz prawa polecać czegoś dyrektorowi, a poleca bo wie że ten się go boi.

Jaki kraj tacy burmistrze ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]