Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Kiedy mnie przeegzaminują?
strony: [ 1 ]
zipek28-11-2004 13:20:03   [#01]

14 października złożyłam "teczkę" na n-la mianowanego. Obecnie czekam na wyznaczenie terminu egzaminu. Dzwoniłam do nich tydzien temu i powiedziano mi, że maja tylko moją teczkę i wyraźnie nie byli z tego faktu zadowoleni. Kazali mi dzwonic na początku grudnia.

Chcialam zapytać jak to jest, ile czasu mają na rozpatrzenie mojej teczki i wyznaczenie terminu egzaminu? Mam nadzieję, że uwiną się przed końcem roku :)

Ewa z Rz28-11-2004 13:26:36   [#02]

przed końcem roku to

muszą :-)

A nawet jeśli nie, to powyżka z tego tytułu (zgodnie z KN) obowiązko od 1 stycznia 2005

Gaba28-11-2004 13:29:50   [#03]

od 1 stycznia 2005r. Ewo, dlaczego - zgłupiałam...

- nie oto, ze nie chce dać... ale?

Ewa z Rz28-11-2004 13:35:21   [#04]

??

złożyła wniosek przed 31 października 2004 więc...

KN Art. 39. ust. 1. Zmiana wysokości wynagrodzenia w czasie trwania stosunku pracy w związku z uzyskaniem kolejnego stopnia awansu zawodowego nauczyciela następuje z pierwszym dniem roku szkolnego następującego po roku szkolnym, w którym nauczyciel uzyskał wyższy stopień awansu. Zmiana wysokości wynagrodzenia z innych przyczyn następuje z pierwszym dniem najbliższego miesiąca kalendarzowego, jeżeli inne przyczyny nie nastąpiły od pierwszego dnia danego miesiąca kalendarzowego.

ust. 1a. W przypadku uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego w trybie art. 9b ust. 3a zmiana wysokości wynagrodzenia następuje z dniem 1 stycznia danego roku, następującego po roku kalendarzowym, w którym nauczyciel uzyskał wyższy stopień awansu.

Art 9b ust. 3a. Nauczycielom, którzy złożą wnioski o podjęcie odpowiednio postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego do dnia 31 października danego roku, właściwy organ, o którym mowa w ust. 4, wydaje decyzję o nadaniu lub o odmowie nadania stopnia awansu zawodowego w terminie do dnia 31 grudnia danego roku.

Gaba28-11-2004 13:44:19   [#05]
no, tak - bo ja mam dwie - jedna skończyła 16.11, a druga 26.11 - i przestraszyłam sie, że coś zabagniłam, bo pieniądze dla nich mam dopiero zaplanowane na 1.09.2005r.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]