Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dzielę się radością
strony: [ 1 ][ 2 ]
AnJa04-07-2005 22:21:22   [#51]
taż wiem , że żadne cudo;-)

ja tylko maci podpowiadałem - i zapomniałem w cudzysłów jej pytania wsadzić cytując go tutaj:-)
Macia04-07-2005 22:24:11   [#52]

cudo cudo

sadzac po fragmencie przeczytałabym jednym tchem. Sama od kilku lat pisze cos w rodzaju pamietnika ale to takie chaotyczne i amatorskie. Nie ma nic wspólnego z pisarstwem a jest tylko lekarstwem na chandrę taki kumpel co to mozna sie mu wypłakac na kartki i jest lżej
Arwena04-07-2005 22:26:55   [#53]
Ja uwielbiam czytać pamiętniki. Takie z dawnych czasów to kopalnia wiadomości, jakich nie znajdę w książkach historycznych. Współczesne dają mi pociechę, że nie tylko ja mam problemy, a do tego można się dowiedzieć, jak je rozwiązać.
Opisy prawdziwego życia to dla mnie najlepsza literatura.
Anka K04-07-2005 22:37:44   [#54]
Magosiu, Toruń to dobry pomysł. Może się uda.
coffeine06-07-2005 20:50:10   [#55]

a ja...

a ja dzisiaj podczas wakacyjnych porządków (mój Boże, od czego to człowiek zaczyna wakacje) znalazłam swój pamiętnik, który zaczęłam pisac mając jakieś 12 lat...zastygłam w bezruchu...delikatnie wzięłam go do rąk...właściwie nie dotykałam,ale pieściłam kartki opuszkami palców...pozwoliłam powracać wspomnienim, wręcz włazić mi na głowę...

lekko pożółkłe kartki, ale wciąż niewyblakły atrament, jakieś gazeciane zdjęcia, rymowanki...no i te obrazy, które nagle zaczęły wyłaniać się właściwie z każdego kąta pokoju...

ehh...nigdy nie wiadomo, jakie skarby kryją się na dnie starej szuflady...:))

Magosia06-07-2005 22:12:19   [#56]

I właśnie dlatego

zawsze proszę swoich uczniów , aby nie wyrzucali  pamiętników, zeszytów z wypracowaniami, listów, wierszy...

To cudne uczucie wrócić do siebie sprzed lat.

Coffeine pozdrawiam :-))) i dzięki za NO :-)

Jola06-07-2005 22:33:18   [#57]

Magosiu gratuluję :-)) Ja także zawsze proszę swoich uczniów , aby nie wyrzucali  pamiętników, zeszytów z wypracowaniami, listów, wierszy...

Ooo! Pojawiła się coffeine.
Długa była ta podróż poślubna ;-))
Tak po cichutku, niepostrzeżenie...
A my z Maelką i zgredkiem tak głośno śpiewałyśmy na Twoim wieczorze panieńskim...
I nic...

coffeine06-07-2005 22:37:16   [#58]

jestem, jestem :))

Jola

no jestem wreszcie, chodź z głową ciągle w chmurach ;)) to strasznie miło, że jednak mnie pamiętacie !!!

przyznam, ze z powodu tego dłuuuugiego milczenia na forum mam teraz moralną czkawkę...

ale zaraz to wszystko naprawię i oficjalnie zamknę "osskowy" wątek małżeński :))

cmoki w loki :))

AnJa06-07-2005 22:37:46   [#59]
Pamiętnik może ? :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]