Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dzień bez........
strony: [ 1 ][ 2 ]
Jan z T18-11-2004 21:34:12   [#51]
Grasz w brydża Żaczku? Impoinujesz mi, choć nie uwierzysz, że chyba nie gorzej licytuję i rozgrywam, a konwencją jaką przedkładasz wyżej - agresję, czy Wilkosza na przykład?
Krystyno - podziw dla Twojego, bo wart...
Maelka18-11-2004 21:40:12   [#52]

Ja też gram...

O ile mozna nazwać grą notoryczne...  mhm..wyłażenie spod króla...

;-)

Małgoś18-11-2004 21:47:31   [#53]

Maelka ;-)

ale przynajmniej nikt nie zarzuci, że ...nisko upadłaś ;-)
Jan z T18-11-2004 21:52:24   [#54]
Bywa zagraniem znakomitym , przecież As może być na stole i zabije niechybnie uważając, że nie blefujesz, a wtedy partner odwzajemni Ci nie tylko serdecznym uśmiechem, ale dołączy...
:-)))
Zola18-11-2004 21:56:10   [#55]
Nie palę od 14 lat, a palenie rzuciłam w Darłowie korzystając z pomocy Adwentystów Dnia Siódmego - mieli taki pięciodniowy program "Rzuć palenie", ciekawe były motywy rzucania palenia
do mnie przemówił jeden, że nawet słaba kobieta potrafi przesunąć ciężką szafę  o  2 w nocy kiedy zabraknie jej fajek a pamięta , że rok temu wpadł za szafę jeden papieros, albo , że potrafi w środku nocy zaczepić obcego faceta prosząc o papierosa lub ogień
pastor mówiąc o tym pokazał, że umysłem inteligentnego człowieka żądzi taki mały, biały rulonik papieru z tytoniem i nie pozwalam sobie , żeby mną żądził, mam też jako nauczyciel moralne prawo mówić o zagrożeniach wynikających z palenia, bo ja nie palę
nie chcę obrazić palaczy, ale pamiętam taki tekst z jakiegoś dokumentalnego filmu o palaczach, robiony przez koncern Malboro "Trzeba mieć rozum chomika, żeby palić"
pozdrawiam wszystkich niepalących i rzucających
a i jeszcze coś wyczytałam , że nikotyna wypłukuje się z organizmu w ciągu ok. 5 dni, rzucając palenie trzeba  więcdużo pić i często brać prysznic
palnie to przede wszystkim uzależnienie emocjonalne od gestu, sytuacji np. kawa i papieros, brydż i palenie,przerwa i czas na papierosa, to tylko zajęcie  dla rąk, a nie nałóg nikotynowy,  ja w to wierzę bo rzuciałam palenie od razu i bezpowrotnie i bez ciągot w tym kierunku
Maelka18-11-2004 21:57:32   [#56]

:-)))

Dzięki za pociechę! Staram się wybierać optymalne rozwiązania... A że czasem niekonwencjonalne?...

:-)))

Jan z T18-11-2004 22:16:09   [#57]
Zola - nie na darmo wyznałem Ci moją obawę przed Twoją doskonałością. Ale z taktowności przed Twoim mistrzostwem rowerowem nie wyzywaj mnie na pojedynek w tym zakresie, bo pokonywać Kobietę o niezwykłej atrakcyjności jakoś sie nauczyć nie zdążyłem - co wybaczanym mi nie bywa mimo chęci bycia zwyciężonym przez płeć piękną się staram;-)))
Zola18-11-2004 22:47:08   [#58]
Janie nie nabijaj się ze mnie , daleko mi do doskonałości, małpa wredna jestem w wielu sytuacjach, ale są rzeczy które są dla mnie tylko w dwóch kolorach : czarnym lub białym i tak jest z papierosami, za to w swej doskonałości ;-)))  nabrałam ciała i teraz walczę żeby być doskonalsza ;-)))
Jan z T18-11-2004 23:04:28   [#59]
O te korory - to sugerujesz mi czarny? Znam psiakrew dwie osoby mi tenże przypisany, ale wierz, lub nie  - nikomu  nie zechciałbym ode mnie przypisywania. Lubię ludzi i tego faktu nie zmienia ICH do mnie pozycja okazywana. Jesli zaś o rowerze rozmowa - - to nawet do Twojego dalego kraju przyjechać bym zdołał.
No chyba jednak te moje możliwości rowerowe udowodnić będę musiał i nawet wiem jak...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]