Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Praktyczna prośba
strony: [ 1 ]
Gaba09-11-2004 19:22:23   [#01]

Komputerowcy, mocarze i inni dobrzy ludzie!

w naszej wymianie w dziale - regulaminy znajduje się w WYMIANIE PLIKÓW - REGULAMINY - "mojego autorstwa" plik pt. karta charkaterystyk... niektóre jego częśći - piktogramy/ikonki/znaczki są w pdf.

Te koszmarne znaczki trzeba naklejać na substancje na słoikach. Tak rzecza przepisy...

Czy ktoś inteligentny mógłby zrobić taką tablicę znaczków w formacie a4 (do ściągnięcia), którą z łatwościa druknę/drukniemy na folię koloru wściekłopomarańczowego: każda ikonka w kwadraciku namnożona do opru gęstosci natej stronie, po który se przetnę nożczkami... (rzygam tym, a nie da sie tego cholerstwa kupić... wrrrr) i se poplumkam na panią z Sanepidu, bo moje buteleczki mają już te znaczuszki.

 

;-)

 

Pilzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

 

 

 

Ludki, ludziki, mądrości Wy moje

ola 1309-11-2004 21:15:17   [#02]

Gabrysiu, Słoneczko (Karpat) Ty moje Czy możesz sprecyzować o co Ci chodzi. Dla Ciebie wszystko, bo teraz siedzę i wypalam CD. Więc się "nudzę" w szkole. A tak poza tym te znaczki nie są w pdf tylko w word'zie. No to precyzuj bo do Ciebie zadzwonię.

Gaba10-11-2004 03:08:30   [#03]

Jak w wordzie, jak w pdf... - no, nie żyję i oto objaw! Głupawki objaw!

 

Oleńko, na słoikach muszą być nowe, wściekło unijno- pomarańczowe naklejeczki z ikonkami (ikonki circa abaut 2cmx2cm), które w zależności od treści wizualnej ikonki naklejasz na słoik z jakimś chemicznym badziewiem.

Tego sklepy jeszcze nie mają... Czy zadziałajmy metodą pomysłowego Dobromira... sklep nie ma, ale dyrektor ma!

- gdyby te "moje ikonki" zwielokrotnić w pionie/w kolumnach np. to se potem druknę na folie samoprzylepną i dawaj na te słoiki...

na formacie A4 to wyjdzie parę kolumn, gdyby każdą ikonkę obwieść lub umieścić w kratce, to prosto się tnie takie coś nożyczkami...

Oto zadania dla dyrektora - nie ma naklejeczek - zrób se sam.

Jacek10-11-2004 09:30:59   [#04]

Gabo zobacz tu http://www.wsip.com.pl/serwisy/czaschem/akt03.html

jest tabelka i te znaczki, które bez problemu mozna skopiować do Worda i se wydrukować. Co prawda znaczki sa ze starego rozporządzenia ale porównałem i są takie same jak w nowym rozporządzeniu zresztą sprawdź http://www.chemikalia.mz.gov.pl/upload/rozporzadzenie_oznakowanie_new.doc

Jacek10-11-2004 09:36:39   [#05]
Albo jeszcze takie :)) http://www.topdesign.pl/lb.html#
ola 1312-11-2004 00:01:39   [#06]
Gabrysiu, zrobię na czwartek w tabelce do pocięcia, w wymiarze 1,5 na 1,5 kratka. Zrobiłabym wcześniej ale jakosć tych zamieszczonych w Twoim załączniku nie nadawał się na przeróbki. Ponadto odniosłam wrażenie, że niektóre znaczki się powtarzają, ale może się mylę (yo ta jakość). Mam nadzieje, że te linki u góry mi ułatwią i nie będę muszała skanować książek. No to do zobaxczenia na stronach.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]