Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Dzień bez Forum - dniem straconym
strony: [ 1 ]
Gusia09-11-2004 17:31:08   [#01]

Dzisiaj właśnie takie zdanie powiedział mój mąż.

Wiecie co i ma rację.

Mimo, że nie odzywam się za często (nie mam ani doświadczenia, ani zbyt dużo wiedzy - by dyskutować), to każdego dnia tu zaglądam.

bogna09-11-2004 18:18:02   [#02]
masz Gusiu mądrego męża :-)
Gusia09-11-2004 18:26:26   [#03]

bogna :)))

nieraz nawet żałuje, że nie jest nauczycielem i nie może miło spędzić czasu na forum.

Dorota Piotrowska09-11-2004 19:04:52   [#04]

a ja jestem od Was uzalezniona!!!!

jak w temacie właśnie!
Jersz09-11-2004 19:18:24   [#05]

No to musisz iść na odwyk ;-)

Ale zacznij od diagnozy

Poszukaj narzędzia diagnostycznego -> http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=2676&st=27

Pozdrawiam Jersz :-)

Kucu09-11-2004 19:56:43   [#06]
Ja od niedawna tu zaglądam, ale od kiedy odkryłem to miejsce, bardzo rzadko mnie tu nie ma.
Maelka09-11-2004 20:14:06   [#07]

Ja zaglądam...

...od dawna, ale zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem. Wszelkie (przypadkowe!!!! ) próby odwyku okazały się nieskuteczne.

Na szczęście!

:-))

INA0709-11-2004 20:40:48   [#08]
Ja jestem często - i powiem jak Gusia cyt.

"Mimo, że nie odzywam się za często (nie mam ani doświadczenia, ani zbyt dużo wiedzy - by dyskutować), to każdego dnia tu zaglądam."

Zawsze znajdę pomoc albo tylko poczytam ( zapamiętam ) czyli skorzystam.  Pozdrawiam Was wszystkich i ciesze sie ,że jesteście

Gusia09-11-2004 21:12:31   [#09]

Maelko mnie już też trochę stuknęło na forum i nie mam zamiaru z niego znikać...

Chociaż, mam rezygnować z pakietu (oszczędności), więc chyba będę bardzo rzadko tu zaglądać ;(

Maelka10-11-2004 00:22:14   [#10]

Gusiu,

ojej!

:-(

Może trafi się jakaś podwyżka? Zarobków, oczywiście! Albo szóstka w Totku, albo...mhm...cokolwiek, co pozwoli ci tu zaglądać, kiedy tylko znajdziesz chwilkę czasu!

Życzę ci tego serdecznie! Tym serdeczniej, że podwyżka zarobków dotknęłaby także i mnie...

:-)

Anka L10-11-2004 05:19:39   [#11]

Gusia !:)

nie daj się przeciwnościom !

widzę z, że masz ciągle problemy z dostaniem etatu :(

może rady Maelki są łatwiejsze do realizacji- Totek lub inna wygrana? ;)

trzymam za ciebie kciuki i nie opuszczaj nas :)

koniecznie wpadnij do Piwniczki Żaczka- ona lekiem na całe zło :)))

Gusia10-11-2004 06:53:56   [#12]

hmmm na totka to chyba nie mam co liczyć, gram 2 razy w tygodniu bez względu na kumulację, ale... no właśnie najwięcej miałam 2

szukam jakiejś dorywczej pracy, z wykorzystaniem komputera(nocami moge przepisywać tonę tekstów), więc może uda mi się utrzymać pakiet...

nie mogłabym bez was żyć,

to tak, jakby małemu dziecku dać mnóstwo zabawek i książek, a po 1.5 roku je zabrać

o nie!! na to nie mogę się zgodzić.

Ale tak poważnie, to sama nie wiem jak się to skończy. Na razie zastanawiamy się nad oszczędnościami, więc pierwsze co przyszło mi na myśl, to zlikwidowanie pakietu i ograniczenie rozmów.

Młodsza córka nie chodzi do przedszkola (siedzi z babcią), co za tym idzie nie kupuję biletu miesięcznego.

hmmm może się uda zostawić pakiet. :)))))))))

 całuski dla wszystkich

Piwniczka, tak to jest to.... :)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]