Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czy ktoś z Was brał udział w Warsztatach Tworzenia Projektu Socr
strony: [ 1 ]
Helena S05-11-2004 09:56:35   [#01]
 ates.( nie zmieściło się w tytule całe SOCRATES). Mam ofertę Centrum Edukacji Biznesu i Administracji ALPHA i się zastanawiam czy zaproponować moim nauczycielom udział. Obawiam się czy to nie będzie szkolenie typu WSTĘP i ZAGAJENIE. Może ktoś był i ma jakieś wspomnienia? Podzielcie się uwagami , proszę. Helena.
Helena S09-11-2004 09:27:18   [#02]

Podciągam wątek

bo zależy mi bardzo na Waszych uwagach. 4 listopada było w Warszawie to szkolenie. Czy ktoś z Was był może?
mika09-11-2004 10:38:36   [#03]
Odbyłam takie szkolenie w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Opierało się ono na prezentacji mulimedialnej, którą dostaliśmy potem w materiałach (niestety na papierze, ale zawsze, poza tym może można było poprosić na płycie, nie sprawdziłam tego) a potem były warsztaty tworzenia projektu. Nie wiem jak, ale zmieścili to wszytko w jeden dzień. Pani prowadząca była świetnie przygotowana i miała sporo praktycznej wiedzy, podała nawet prywatny kontakt do siebie gdybyśmy potrzebowali kiedyś pomocy przy tworzeniu projektu. Jedyną wadą był wysoki koszt szkolenia (chyba 240 zł) jednak myślę, że warto.
Helena S10-11-2004 10:51:43   [#04]

Dziękuję Miko

To mi pomogło podjąć decyzję i moim nauczycielom też!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]