Forum OSKKO - wątek

TEMAT: szkoła w dwóch budynkach
strony: [ 1 ]
Elżbieta Wysocka04-11-2004 21:19:31   [#01]
czy prowadzi Ktoś szkołę funkcjonującą w dwóch budynkach? i w jednym z nich nie ma nikogo, kto odpowiada za ład i porządek?
Otóż mój op podjął decyzję, aby przenieść v-ce z budynku oddalonego o ok.250m do siedziby szkoły, aby dyrekcja była w jednym miejscu.
Czy mozna zostawić młodzież tylko z nauczycielami? W tym właśnie bydynku mieści się też gimnazjum jako odrębna jednostka.
RomanG05-11-2004 10:28:02   [#02]
A nauczyciel nie odpowiada za ład i porządek?
Maryśka205-11-2004 10:34:50   [#03]

Pewnie OP chce zaoszczędzić na telefonach. Może dyrek i wice za często do siebie dzownili? :-)

Ponadto powtórzę za Romanem: A nauczyciel nie odpowiada za ład i porządek?

Marek Pleśniar05-11-2004 12:24:59   [#04]

"Otóż mój op podjął decyzję, aby przenieść v-ce z budynku"

??????

co ma OP do tego??? gdzie siedzi wice? Takie decyzje podejmujesz Ty.

Chowański Krzysztof05-11-2004 20:12:19   [#05]

Ty organizujesz pracę podległych sobie ludzi. OP nie może Cię wyręczać. Chyba, że w ramach prowadzonego remontu w tym budynku wyburzy ścianke i zlikwiduje pomieszcenie wicka. A czy OP ustawia także Ci biurko w pokoju?

jeżeli OP raża rachunki za telefony do wicka to załóż łącznice telefoniczną ( penie w magazynkach z PO jeszce gdzieś są). A jeśli wice bedzie u Ciebie, to i tak kontakt telefoniczny z drugim budynkiem musi być.

Elżbieta Wysocka05-11-2004 22:28:42   [#06]

tak, niestety

mój OP uzurpuje sobie prawo do ustawiania biurek w gabinetach dyrekcji czy księgowości. Początkowo sądziłam, że jest to może jakaś sugestia, ale niestety jest też decyzja na piśmie - kto, gdzie itd.

Ostatnio wszyscy dyrektorzy naszego OP otzrymali pismo, z którego dowiadujemy się, że - należy wystąpić w stosownym czasie z wnioskiem o urlop wypoczynkowy, okolicznościowy i każdy inny wyjazd służbowy - (sic!)
Zola05-11-2004 22:36:56   [#07]
pismo dotyczące konieczności składania wniosku o urlop wypoczynkowi pokaż inspektorowi PIP-u , a najlepiej jak zrobia to wszyscy dyrektorzy

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]