Forum OSKKO - wątek

TEMAT: rozwiązanie sosunku pracy z nauczycielem kontraktowym
strony: [ 1 ]
Gaba03-11-2004 20:55:24   [#01]

nauczycielka kontraktowa prawdopodobnie pod wpływem alkoholu przyszła do pracy, rano została odsunięta od niej, gdyż się zataczała i skierowalismy ja na badania, gdyz twierdziła, że jest na lekach, po południu przyszła znowu i  nie przyniosła (już drugi raz) dopuszczenia do pracy - pani przyszła na radę pedagogiczną, gdyż  wg niej ma do tego prawo. Wezwałam policję.

Badania potwierdziły niestety alkohol. Policja panią wzięła.

Jak ją zwolnić skutecznie, gdyż dzisiaj zadzwoniła do pracy po nocy w izbie - czy się na nią gniewam... (chyba nie gniewam się, ale nie wyobrazam sobie, by dzieci obcowały więcej z takim nauczycielem), bo ona przychodzi do pracy, a ten drobny incydent nie rzutuje na nasze dobre wzajemne stosunki.

Poryczałam się.

bogda303-11-2004 20:58:50   [#02]

  Masz dobre serce - nasza szefowa toleruje takie sytuacje.

Mówi  ze każdemu to sie może zdarzyć.Szczególnie jej  koleżankom.

Gaba03-11-2004 21:02:32   [#03]
kto ma serce miękkie ma tyłek twardy - ja nie jestem jej koleżnką, a nawet - nie mam zamiaru za nią odpowiadać.
ewa bergtraum03-11-2004 21:28:46   [#04]

Zwolnienie z pracy.

Gaba, odbierz pocztę.
Gaba04-11-2004 20:33:01   [#05]

dziękuję Wam. Jestem wstrząśnięta - art. 52 = 1,5 promilla + sprawa karna wszczęta przez policję. Jest mi okorpnie.

Czy mam się domagać zwrotu pensji, gdyż zdarzenie miało miejsce 2 listopada, a zwolnienie z dniem dzisiejszym?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]