Forum OSKKO - wątek

TEMAT: likwidacja KO
strony: [ 1 ]
Gaba01-11-2004 21:43:01   [#01]

- nie mam czasu studiować namiętnie prasy, ale od czasu do czasu ktoś mi jakieś zadaje pytanie, a ostatnio parę osób mi wpierało, że ktoś się przymierza do likwidacji KO. Kto to, kiedy jakoby, dlaczego - jakie argumenty... - kiełbasa wyborcza czy coś?

O co chodzi? Podrzuci ktoś namiary na - jak rozumiem alternatywny - sposób zarządzania edukacją... chciałabym sobie wyrobić jakieś bliższe zdanie nt. problemu, a tu ni grzybka.

Stefan zdaje się o tym gdzieś napomknął.

AnJa01-11-2004 21:47:36   [#02]
Napomykał.

Też nie słyszałem kto - na PO mi wygląda. Może sprawdzę.

Hmmm... pytasz jako potencjalny menister zaniepokojony mozliwością odebrania aparatu terenowego czy potencjalna prawa reka woźnej szczęsliwa, że juz tylko ona i OP będa dyrekcja pomiatały?
beera01-11-2004 21:51:13   [#03]

tak

to projekt Platformu Obywatelskiej

AnJa01-11-2004 22:03:28   [#04]
Szanse na zwycięstwo wyborcze - duże.

Szanse na rządzenie - minimalne: bo z kim koalicja?

Szanse na realizacje programu - żadne.
1.Kolesi z układu TKM sporawo u nich.Choć akutat oświata faktycznie mało zainteresowanych.
2.U potencjalnych koalicjantów jeszcze więcej: albo wygłodzeni, albo właśnie na stołkach siedzą.
beera01-11-2004 22:18:29   [#05]

yhm

dokladnie tak samo myslę

no i generalnie moglabym tu chętnie o populiźmie i takich tam przyległych obszarach...

niekoniecznie tylko w kontekście PO ;-))

AnJa01-11-2004 22:21:40   [#06]
Jak tak patrzę na naszych lokalnych ludzi róznych partii, to zdecydowanie bliżej mi do Samoobrony niz do PO.

Ale o pomysłach Samoobrony na oświate to nie słyszałem.
Gaba01-11-2004 22:27:24   [#07]
ja słyszałam taką samoobronę ze Śląska, posłanka, za sp. posła Żywca, na początku myslałam, że to kabaret, kiedy mi mp3 podesłali z poglądami p. posłanki.
zgredek01-11-2004 22:34:48   [#08]
troszkę nie na temat
Gaba01-11-2004 22:40:01   [#09]

to jest tak w odniesieniu do Żywca czy do czego -  ;-)

mnie interesują poglądy na edukację tych takich, co sie już bija o stołki.

Zawsze wiele obiecują, rzadko spełniają - najczęściej sie kółcą i nas obrażają.

beera01-11-2004 22:41:13   [#10]

:-))))))))))))))))))

Zainteresowania naukowe prof. Tadeusza Szulca obejmują zagadnienia hodowli bydła i produkcji mleka, w tym wychowu, fizjologię laktacji, uwarunkowania składu i jakości mleka, optymalizację żywienia krów mlecznych, a także technologię opasu młodego bydła.

niech ktos mi powie, ze to się ze szkołą nie wiąże!
zwłaszcza wychów mlodego bydla;-)))))

Gaba01-11-2004 22:42:12   [#11]
na to samo zwróciłam uwagę - pasuje jak ulał.
AnJa01-11-2004 22:52:15   [#12]
1. Lubię weterynarzy i zootechników. Znam mniej utytułowanych, ale myślę, że az tak ci bardziej inni nie są.

2. Chów bydła, produkcja mleka... pewnie i Łaciatego:-)

No, to jesteśmy w domu:-)

Posłankę to chyba nawet ja odkryłem i tu upowszechniłem - dlatego napisałem: lokalnych, z mego powiatu.
Małgoś01-11-2004 22:55:21   [#13]

moja córka znalazła we wrocławskim mleku świeżym (to jeszcze rozumiem), ale w ..woreczkowym takie gromady bakterii chorobowtórczych (gronkowiec złocisty, salmonelle i ..inne ...kałowe), że jakoś nie mam zaufania do jakichkolwiek osiagnięć na niwie mlecznej w mojej okolicy :-(

może na łączce oświatowej będzie lepiej...

muuuuu... ;-)

AnJa01-11-2004 23:08:49   [#14]
Woreczkowe - to świeże własnie.

A te rózne w mleku - to przynajmniej uodparniają i takie mimozy nie rosną, co to byle ospa czy spuchnięta konserwa wieprzowa a krzyku na pół Polski;-)

A na łączce oswiatowej to juz tak dobrze jest, że lepiej byc nie może. Chociaz złocistego to faktycznie tam raczej nic nie ma.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]