Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ile godzin pracuje dyrektor i wice w szkole?
strony: [ 1 ]
malinka25-10-2004 17:19:32   [#01]
Czy "dzielicie się"  godzinami pracy wszkole, np. wice od 8 do 14.30 a dyr przychodzi np. na 10  i jest d0 15.30 ? Jak to wygląda u Was? Oczywiscie nie licząc dni kiedy jest b. dużo pracy i siedzi się do wieczora.
dorota s p25-10-2004 18:10:35   [#02]
Dyrektor zawsze od 8  do 16 z wyjątkiem j.w.Dwaj wice po dwa dni tak samo zaś po trzy od 10 do 18. Chodzi o to, aby w szkole dwuzmianowej ktoś był po południu też. Godziny dydaktyczne są tez dla nich w tym czasie
DYREK25-10-2004 18:53:16   [#03]
We wrześniu po ustaleniu planu lekcji opracowujemy nasz grafik pracy. Przyjmujemy, że pracujemy nie mniej niż 18 godzin (pensum) i nie więcej niż 40 (pełny czas pracy nauczyciela ) . Potem poprawka na czas trwania zajęć  dydaktycznych w szkole. Ktoś z osób pełniących funkcje kierownicze jest zawsze obecny w czasie trwania zajęć w szkole. W przypadku braku dogadania się decyzję podejmuje dyrektor.
Stan4625-10-2004 19:38:52   [#04]

W mojej szkole mamy taki podział: Jeśli ja uczę, to vice jest do dyspozycji i odwortnie. Czwartek jest takim dniem, w którym oboje nie uczymy. Mamy czas wtedy podyskutować o różnych problemach szkoły, nie "goni" nas dzwonek na lekce :)

A w szkole? W szkole jesteśmy od 7:30 do 15:00 (a jeśli potrzeba to dłużej :( )

joszka26-10-2004 18:51:54   [#05]

a sobota i niedziela

Pozdrowienia od tych co sie bawia szkołami zaocznymi.

My pracujemy-pon -pt 8-19 z podziałem na II zmianę od 12

Wolne popołudnia wg grafiku i wtedy od rana do wieczora.

Soboty i niedziele wg grafiku ( zuwzględnieniem dni w których uczymy w szkole zaocznej i szkole prywatnej wynajmującej nasze pomieszczenia.

Na pewno jest to znacznie wiecej niz 40.

Własnie kończę pracę rozpoczętą o 7.50.

Idę na obiad i spać-jutro też jest dzień i ..... 4 nasiadówka w tym tygodniu!!!!!

Konto zapomniane26-10-2004 19:13:01   [#06]
Jak was czytam, to cieszę się, że jestem dyrektorem małej szkoły pracującej na jedną zmianę i kończę pracę o 15. Przyznaję jednak,że czasem zabieram "papierkową robotę" do domu.Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]