Forum OSKKO - wątek

TEMAT: socjalny dla n-li emerytów
strony: [ 1 ]
Sylwek22-10-2004 20:56:46   [#01]
Jeszcze w ubiegłym roku organy prowadzące otrzymywały odpisy na fundusz socjalny dla n-li emerytów. Czy ktoś z Was się orientuje jak jest w obecnym roku. Kogo nie pytam każdy ma inne zdanie w tej kwestii. Coś sobie kojarzę, że miały być zmiany w tym zakresie, ale nie bardzo kumam jakie i gdzie jest to zapisane.
Sylwek23-10-2004 18:43:45   [#02]

emeryci

Czyżby szanowne grono forumowiczów w tym dyrektorzy nie interesowali się tymi, którzy są na zasłużonych emeryturach?
Janusz z W23-10-2004 19:27:25   [#03]

INTERESOWALI SIĘ JUŻ WIELOKROTNIE

A kolega po prostu przespał. ;-) Temat odpisów był poruszany m.in. w:

http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=7074&fs=0&st=0

Gaba23-10-2004 20:20:17   [#04]

u nas jest tak, że jest to fundusz scentralizowany dla wszystkich emerytów nauczycieli i jest przy gminie (w ZEO), a nauczyciel emeryt, w roku swojego przejścia na emeryturę jest pod opieką swojej szkoły macierzystej. U nas także jest 5%.

 

Mnie interesuje cos innego coś, co w mojej opinii jest sprawą aferalną:

- nalicza nam się płace, projektuje budżet - od kilku lat za mały, portem się robi w trakcie roku zwiększenia, nie raz po kilka razy. Ale socjalny naliczany jest tylko raz od tej pierwszej kwoty, tej najmniejszej. Jeszcze nigdy nie dostaliśmy wyrównania źle naliczonego socjalnego.

- pytałam się w związkach - udają, że nie rozumieją, albo może rzeczywiście nie widzą problemu.

;-(

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]