Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nagroda jubileuszowa
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane15-10-2004 14:49:16   [#01]

Witam!

Mam pytanie w związku z okresami zaliczanymi do nagrody jubileuszowej:

Pracownik ma udokumentowane 16 lat i 13 miesiecy pracy- zakończone stosunki pracy, potwierdzone świadectwami pracy. Od 19 czrewca 1995 jest zatrudniony w TPSA i cały czas trwa stosunek pracy. Od 01.09.1995 podjął jako pracę dodatkową, pracę w Naszej szkolę i od tego czasu corocznie ma zawierane nowe umowy na okres roku szkolnego. Z moich obliczeń ma 20 lat i 10 miesiecy- stan na 01.09.2004 i prawo do nagrody jubileuszowej w naszej placówce nabyl 10 miesięcy temu. Ale wyczytałam gdzieś, że przy ustalaniu prawa do nagrody wyklucza się okresy równoległego zatrudnienia... Wiec nie mam pewności, czy należy się nagroda czy też NIE???

Ewa z Rz15-10-2004 15:00:55   [#02]

owszem

nie zalicza się mu pracy w TPSA - bo nie masz świadectwa pracy będacego podstawą zaliczenia.

Zatem cały staz pracy to, to co potwierdzaja świadectwa pracy + staz pracy w Twojej placówce - według tak obliczonego stażu powinien dostawac dodatek stażowy i ten staż decyduje o prawie do nagrody jubileuszowej.

A tak na marginesie - dlaczego ma co rocznie zawierane umowy? Czyżby był zatrudniony na podstawie art. 10 ust 9 KN?

A czy mu sie ta nagroda należy czy nie nie moge stwierdzić na podstawie podanych przez Ciebie informacji (nie wiem na jaki dzień przypada te udokumentowane 16 lat i 13 miesiecy pracy i czy zwiera się w tym jego dotychczasowa praca w Waszej szkole).

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]