Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Podziękowania i życzenia.
strony: [ 1 ]
Małgorzata Piluch13-10-2004 18:13:36   [#01]

Kochani Jacku W. i Margocho! Bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję, za udostępnienie efektów Waszej mrówczej, jak napisała Margocha "stachanowskiej" pracy w postaci szczegółowych procedur przeprowadzania egzaminu maturalnego -  jesteście wielcy! Mam nadzieję, że wiecie, ilu ludziom pomogliście!

Życzę wszystkim na Forum spełnienia absolutnie wszystkich marzeń - i tych związanych z życiem szkolnym, i tych osobistych, bo przecież szczęście prywatne uskrzydla, a jak my, nauczyciele, będziemy "latać", to pewnie i nasi uczniowie też przynajmniej spróbują się wzbijać "ponad poziomy". (A mniej oficjalnie życzę wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... pieniędzy!)

margocha14-10-2004 15:13:05   [#02]

 

   Serdeczne dzięki za życzenia.  Twoje "jesteście wielcy" wzniosło mnie w okolice sufitu, nie chce mi się na razie spadać na ziemię. Tak sobie w tym, w końcu swiątecznym, dniu pobujam w obłokach, życząc wszystkim, aby od czasu do czasu usłyszeli podobne słowa i mieli okazję choć przez chwilę oderwać się od przyziemności. Jacek jest wprawdzie "większy", więc pewnie już przebił sufit, ale ja też się cieszę z docenienia. W podniosłym nastroju "frunę" na oficjalny bankiet z okazji Dnia...Dzięki!!!

dorota s p14-10-2004 17:34:02   [#03]
Ja też gorąco dołączam się do podziękowań  Małgorzaty!!!. Myślę i czuje to samo. Na moją prośbę  Margocha odpowiedziała od razu, a ja przytłoczona Jej profesjonalizmem i fachowościa nie umiałam zająć rzeczowego stanowiska w dyskusji a jedynie serdecznie podziękować. Potem ten współny efekt pracy Jej i Jacka W.! To jest po prostu Wielkie. Jeszcze raz serdeczne dzięki za to że jesteście i za to, że  żaden problem postawiony na Forum nie zostaje  bez rozwiązania
Jacek W14-10-2004 20:42:43   [#04]

Dzięki :)

Przebiłem sufit i jutro wynosi mnie w Bieszczady.

Jacek W.

Małgosia14-10-2004 22:20:21   [#05]

Jacek...

...widzę, że od zeszłego roku zmieniłeś program obchodów DEN na lżejszy, czyli zamiast siedzenia w teatrze pogonisz swoich nauczycieli po połoninach (oczywiście będzie to program lżejszy intelektualnie, a nie kondycyjnie ;-)))

Pozdrawiam serdecznie!

Jacek W14-10-2004 22:45:39   [#06]

:)

Jedyna stała rzecz w edukacji to ciągłe zmiany - pamiętasz? :)

Jacek W.

PS Pozdrowienia od wspólnego znajomego :)

Małgosia14-10-2004 22:51:48   [#07]

pamiętam...

...a Znajomego ode mnie też pozdrów.

A teraz już spadam, bo mnie Ojciec Dyrektor nakrzyczy, że prywatę na forum uprawiam ;-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]