Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ŻYCZENIA
strony: [ 1 ]
OlaM13-10-2004 12:00:17   [#01]

"ZNALEŹĆ PIĘKNĄ DUSZĘ DRUGIEGO CZŁOWIEKA TO WIELKIE SZCZĘŚCIE"

Wszystkim OSKKO-wcom z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej życzę odkrywania pięknych dusz naszych uczniów, a także wielu radości w życiu osobistym.

"Nowalijka"

Alicja C13-10-2004 12:49:53   [#02]
 Z ogromną ochotą przyłączam sie do życzeń Nowalijki - są piękne. Spełnienia marzeń, nowych wyzwań i wszelkiej pomyślności.
Konto zapomniane13-10-2004 13:48:43   [#03]

Ola,dzięki za zyczenia - są piekne.

Ja też wszystkim zaglądającym tutaj  pożyczę:

Żeby ludziom  z Wami było dobrze oraz WAM z ludźmi było dobrze.

patrzcie na swiat pozytywnie, a będą Was spotykać przyjemności.

:-)))

Arwena13-10-2004 18:11:10   [#04]
A ja życzę bardzo przyziemnie, żebyśmy, przysypani przez stertę papierów, nie stracili z oczu ludzi.
bogda313-10-2004 18:26:15   [#05]

  " Bez wiary potykamy sie o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry" / S.Kierkegaard/.

Pozdrawiam świątecznie  - niech wiara w drugiego człowieka i przyjazne nastawienie towarzyszy nam na codzień.

Magosia13-10-2004 20:14:48   [#06]

Bardzo lubię uczyć

-czego życzę Wszystkim Nauczycielom. :-)
Bo jeśli się lubi coś, co się robi i robi się coś, co się lubi, to łatwiej żyć, nawet jak się jest dyrektorem.
Dyrektorem też lubię być- tylko czasem mam dość;-)
Marek Pleśniar13-10-2004 21:48:21   [#07]

serdeczne dzięki dla moich nauczycieli - tych co uczyli dzieciaka i dorosłego (jest i wśród Was wielu z nich)

Dla mojej pierwszej Pani (Pani Groszek - prawda że ładne nazwisko? :-)

dla nauczycielki co uczyła historii jak żywej

i dla Was co mi po/na-kazaliście trochę:

  • etycznego i uporządkowanego nurtu w patrzeniu na nadzór - (S Wlazło - zrugał mnie za hospitacje "brutalne" ostatnio to lepiej Go pamietam:-)),
  • humanistycznego i odświeżonego spojrzenia na tak niby odległą rzecz jak ocenianie (asia - jej zawdzięczam np absolutne poparcie dla oceny opisowej, no i nie popadanie w samozadowolenie;-)
  • elegancji interpretowania prawa (no przecież nieoceniony Antoni Jeżowski),
  • niecertolenia się gdy trzeba (jak pisze Hłasko bodajże - w miękkie partie wal pięścią, w twarde kastetem;-) (za to dzięki dla piotrka, Janusza i frediego),
  • świętej cierpliwości (tu sobie sami wpiszcie a ja wpisuję Was - bo i dla mnie trzeba ją nieraz mieć;-),
  • zapału, aktywności i pracowitości: magosia, bogna, zgredek, gaba, Małgoś, znów Zgredek, RomanG i sto innych:-) - zawsze można na nich liczyć tu
  • twardości i wytrwałości (karolina - to prawdziwy facet! a roman z Gryfic to facet do kwadratu;-))
  • informatyki (Woron i Mariola)
  • dobrego słowa (i tu wpisuję całe forum:-)
  • klimatu, czegoś co buduje i daje często do myslenia - Majka, Maelka, Zola, i znów Całe Forum
  • klasy i opanowania (Leszek chociazby)
  • bystrości i poczucia humoru (a np taki AnJA czy Fred)
  • zmęczyłem się wyliczaniem już a przecież jeszcze Ewy: eh i Rzewa, Violka,
  • więc za resztę dziękuję Wam wszystkim: Nowalijkom, Średniakom, i Starszakom

Wszystkiego Wam życzę dobrego:-)

Z wyrazami sympatii i wogóle tam takimi;-)

-<-<-<-@

Barbara Goraj13-10-2004 21:48:21   [#08]

:)

Ja dołączam się do życzeń i życzę wszystkim wielu ciekawych pomysłów, radości myślenia, triumfu zrozumienia, ostrości spojrzenia, doskonałego słuchu, siegania po nowe odkrycia, abyście nie żałowali przeszłości i cieszyli się dniem dzisiejszym. Zyczę Wam radości tworzenia.
Mati13-10-2004 22:00:33   [#09]

słonecznych dni, uśmiechu, cierpliwości i wytrwałości  dla wszystkich  oby nam  "kaganek nie zgasł"  :-)))))

Grazyna Maria13-10-2004 22:01:36   [#10]
Radości z uczenia , optymizmu mimo wszystko i dużo zwykłego , ludzkiego szczęścia na codzień , Wszystkim Forumowiczom życzy Nowa .
Dana G14-10-2004 10:11:19   [#11]
Pozdrawiam z Międzyzdrojów. I ja dołączę się do życzeń. Od samego rana świeci u nas pięknie słoneczko - takich właśnie dni życzę wszystkim forumowiczom. Bo gdy świeci słońce, mimo wszystko, lżej na duszy i na twarzy częściej gości uśmiech.
malmar1514-10-2004 11:24:31   [#12]

Wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim wiele spokoju (nawet, gdy  całkowicie zostaniemy przysypani stertą papierów), częstego uśmiechu na ustach (chociaż czasy takie, a nie inne), wyrozumiałych współpracowników w pracy i dyskutantów na forum (i my i oni - to tylko ludzie) oraz stabilizacji przepisów (oby były mądre).

  Pozdrawiam- Gośka

Bogusława14-10-2004 11:37:52   [#13]

Dołączam się do życzeń - dużo pogody ducha i wewnętrznego spokoju, nawet jak warunki zewnętrzne nie zawsze na to pozwalają.

Pozdrawiam z usmiechem - Bogda

hania14-10-2004 12:12:45   [#14]
i ja życzę nam wszystkim aby uczenie się było wielką niekończącą się przygodą.....
Ganges14-10-2004 16:04:55   [#15]

A ja Wam życzę

Uśmiechu na twarzach , pogody ducha mimo wszystkich wybojów w czasie wędrówki z " oświaty kagańcem" i cierpliwości , duuuuużo cierpliwości.
Leszek14-10-2004 17:18:11   [#16]

Najsłoneczniejszych dni, dobrego humoru i pełnego spokoju patrzenia w przyszłość...

pozdrawiam

Basia D14-10-2004 17:19:18   [#17]
a ja zyczę wszystkim umiejętności dzielenia ..... nie tylko ułamków.
józefinaw14-10-2004 19:14:04   [#18]

"Średni nauczyciel mówi, dobry objaśnia , rewelacyjny demonstruje, wielki inspiruje"/Wiliam Arthur Wards/

I tego właśnie życzę Wam ja, skromny żuczek - bądźcie wielcy, wczoraj , dziś , zawsze.

Całuski!

Magosia14-10-2004 20:15:15   [#19]

Marku

dzięki za życzenia godne Szefa - trzymaj się ciepło:-)
Antoni Jeżowski14-10-2004 22:40:49   [#20]

jeszcze w Starożytności

Ktoś rzekł był, że oddechy dzieci idących do szkoły popychają ten świat do przodu...

A nie szły by tam gdyby nie czekali na nich lepsi i gorsi, uśmiechnięci i ponuracy, dobrzy i bardzo dobrzy, cierpliwi i raptusy, pesymiści i optymiści, scholastycy i gnostycy, życzliwi i zwyczajnie wredni, babeczki i faceci - słowem: nauczyciele.

Zdejmuję przed Wami kapelusz!!!

OlaM14-10-2004 23:01:49   [#21]

Och dzięki Antoni. Dziś naprawdę czuję się NAUCZYCIELEM. Wróciłam z gminnej uroczystości, gdzie były fanfary, klapsia, rączka, kwiatek i mnóstwo życzeń dla naszej "mrówczej" pracy.

Tylko czemu to w tym jednym dniu wszyscy nas doceniają?

Majka14-10-2004 23:10:23   [#22]

Anielskiej, usmiechniętej cierpliwości dla uczniów i niezłomnej postawy wobec władz :))

Najlepszego!

HenrykB15-10-2004 00:57:05   [#23]

Przyłączam się do Majki - cierpliwości wobec władz.

;-)

Wszystkiego najlepszego nie tylko z okazji tego dnia.

AnJa15-10-2004 01:02:00   [#24]
Na powiatowej pompce dawali ... goździka.

Prawie się popłakałem- wczoraj wieczorem przy szkolnej wódeczce z rozrzewnienie siebie jako dzieciątka z tymże kwieciem przypomij\nalismy uznająć, że juz toto nie rośnie.

A tu - taka niespodzianka:-)

No, nie tylko goźdxzik byl:-)
Marek Pleśniar15-10-2004 08:35:02   [#25]
gwoździele są Andrzeju trendy;-) I wódka z czerwoną kartką, plakaty z przodownikiem za sterem.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]