Forum OSKKO - wątek

TEMAT: atrakcyjna propozycja?
strony: [ 1 ]
AnJa08-10-2004 08:47:09   [#01]
Zgłosiła sie do mnie wczoraj firma organizujaca szkolenia dla nauczycieli podłączona pod program "Pracownia internetowa w szkole"

Zaproponowali, zebym na 14 dni nieodpłatnie udostępnił im pracownie (soboty i niedziele) oraz dał pokój z łazienka i wyzywieniem prowadzacemu zajecia.

W zamian dadzą mi prawo do korzystania z oprogramowania z jakiegos Visualu (dla uczniów) i prawo wywieszenia tablicy (na nasz koszt wykonanej) że oni tu szkolą.

Na paru portalach firmę jako potentata przedstawiono.

Jestem chory i tak byc powinno czy ktoś tu pogrywa?
bogna08-10-2004 09:01:50   [#02]

odnoszę wrażenie, że z twoim zdrowiem wszystko w porządku ;-)))

najbardziej mi się podoba to prawo do wywieszenia tablicy ;-)

Jacek08-10-2004 09:08:08   [#03]

:))

W ramach pracowni internetowej w gimnazjum dostałem późnej darmowo ileś tam płytek z licencją na używanie programu Visual Designer czy jakoś tam. Z tego korzyść jak na razie jest taka, że płytki ładnie wyglądają ale nikt z nich nie korzysta (nie wiem do czego toto służy, a informatycy i matematycy jakoś nie są zainteresowani). Ponadto jak popatrzyłem na cenę otrzymanego sprzętu to stwierdziłem, że gdyby dali mi gotówkę to za tą forsę kupiłbym o dwa kompki więcej i nowocześniejsze, ale jak to mówią darowanemu koniowi .... :))
Mariola08-10-2004 09:09:10   [#04]

AnJa

Visual Studio Net jest to oprogramowanie jakie otrzymuje się obecnie wraz z nowymi pracowniami MENiSowymi.

Coś z tą tablicą to chyba nie tak, zresztą możesz sobie przeliczyć, co Ci się bardziej opłaca.
Gotówka czy oprogramowanie?
pomijam już fakt tablicy ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]