Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Rozporządzenie w sprawie oceniania
strony: [ 1 ]
RomanG05-10-2004 20:31:20   [#01]
Czy ktoś z Was występował już do MENiS-u z prośbą o wykładnię Rozporządzenia?
Joanna Berdzik05-10-2004 20:39:08   [#02]

stanowisko

w sprawie oceniania zachowania idzie w tym tygodniu- z pytaniami- to po grupie wychowawczej z Olsztyna
Mati05-10-2004 20:47:08   [#03]

mnie nasza  dyrekcja  przekazała że  przewodniczący  samokształceniowego zespółu  dyrektorów  naszej dzielnicy  wystąpił  do MENiS z taka prośbą, po spotkaniu z wizytatorem z KO między innymi jak  nie mogli  uzyskać  sensownej  interpretacji zapisów rozporządz o ocenianiu , było to  20,21 wrześ . Może będzie jakaś odpowiedź .

w #50 w wątku "ocena wyższa niż przewidywana"  opisałam wczorajszą rozmowę tel z KO  naszej dyrekcji

Uśka06-10-2004 23:53:44   [#04]

Wiecie co? wszyscy, ktorzy "siedzą nad tym  " aktem prawnym " ( cudzysłów jest wynikiem moich emocji- i nie tylko moich). Jeżeli Ci co ustanawiają prawo nie chcą ( a może nie potrafią ) wyjasnić nam poprzez wykładnię , (dotyczy to również pracowników KO) to ja się pytam po co jest zapis w innym rozporządzeniu o wspieraniu nas w tej dziedzinie ??

Oby to stanowisko, o którym piszecie trafiło do osoby kompetentnej,rzetelnie wykonujacej swoją pracę. na podstawie tego rozporządzenia cały skład zespołu  pracujący w mojej szkole uważa, że takich pracowników w Menisie chyba nie ma!

Przepraszam, ale to jest kolejna noc nad dopracowywaniem WSO i widzę jeszcze kilka takich nocy :((.

Błagam asiu niech idzie szybciutko :)

Pozdrawiam po Leszkowemu

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]