Forum OSKKO - wątek

TEMAT: podziękowanie i reklama* - tanie kompki z leasingu
strony: [ 1 ]
Marek Pleśniar03-10-2004 20:56:27   [#01]

*reklama na tym forum jest zabroniona - chyba że pozwoli na to właściciel - OSKKO.

Najpierw wyjaśnię. Postaram się rzadko czynić tak jak dziś uczyniłem - ale nie można działać bez sponsorów - nie na naszą skalę. Mamy sponsorów głównych - Vulcana, Jukę a i sporo nowych wspomagających nas swymi środkami i sprzętem partnerów - których dopiero poznajemy.

-----------------------------------

Winien jestem reklamę firmie z Wybrzeża, która wyposażyła nas przed konferencją w drukarki, a i Wam chyba da wylosować niezłą w konkursie

Spłacając dług (i ponosząc przed Wami odpowiedzialność za wprowadzanie treści marketingowych tu) a także prosząc firmę MDK o jeszcze piszę co poniżej:

Polecam bardzo tanie komputery i drukarki (199zł za laser) z leasingu., firmy MDK a także ich konkurs z nagrodami.

 

a teraz proszę o tę większą drukarkę laserową co chieliśmy do biura;-)

beera03-10-2004 21:18:01   [#02]

ugryzło Cię coś?

bo taki ten... ojcowski- w sensie z pasem za plecami ton tu czytam;-)))

A firma bardzo ok- zamowilam u nich  w sierpniu monitor 21 cali dla syna w prezencie- poezja:-))

No a teraz zamawiam do szkoły dwa zestawiki- takie do pokoju nauczycielskiego, bo nie mam

Marek Pleśniar03-10-2004 21:26:14   [#03]

zmęczonym i brzmię trochę technicznie - a przez to pewnie surowo i jak zły dziad;-)

to bardzo mili ludzie - i uczynni - pojechałem tam latem a po kilku dniach zapukał listonosz z duuużą paczką prezentów.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]