Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pomocy, pomocy - szkolenia do programu pracownie internetowe
strony: [ 1 ]
MMM27-09-2004 13:27:10   [#01]
Jeśli możecie to podzielcie się doświadczeniem dotyczącym kursów dla nauczycieli w ramach "Pracownie internetowe dla szkół podstawowych". Kto je organizuje najtaniej.Chodzi mi o okolice Rzeszowa. Te oferty, które otrzymałam to dla mojej szkoły bardzo drogo nie stać mnie na nie. W takiej sytuacji jest kilka zaprzyjaźnionych szkół. Jeśli przeczyta to Pan Jerzy z Lublina to niech się zlituje i coś mam poradzi gdzie i u kogo.Proszę o pomoc.
jureczek27-09-2004 14:45:36   [#02]
W lipcu czytałem wypowiedź kogoś z ministerstwa potwierdzającą możliwość wypełnienia wymogów przeszkolenia kadry nauczycielskiej przez szkołę (gminę) w ramach programu "Pracownie internetowe dla szkół podstawowych" poprzez uczestnictwo w szkoleniach PAOW - Komponent B2 - edukacja. Myślę więc, że w zaistniałej sytuacji taka droga dla Was właśnie mogłaby być najtańsza, ale czy najlepsza (sądząc po innym wątku) - tego nie wiem.
Mariola27-09-2004 15:19:01   [#03]

MMM

moim zdaniem nie możesz szukać najtańszych kursów lecz najlepszych.
To jest bardzo istotne :-)
Wiem co piszę, bo byłam już na kilku w związku z otrzymaniem pracowni internetowych.
Niestety na forumch związanych z pracowniami widać od razu kto i gdzie kończył kurs a kto ich w ogóle nie kończył.
A czasami nawet najlepszy kurs niewiele da... ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]