Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nauczyciel świetlicy odmawia pracy w wyznaczonych godzinach
strony: [ 1 ]
kuba22-09-2004 15:40:43   [#01]
Jak w temacie, tytułem uzupełnienia - jest to nauczyciel mianowany, nie pasują mu wyznaczone godziny pracy na świetlicy, samowolnie kolejny raz opuszcza miejsce pracy. Poradźcie, jakie kolejne kroki podjąć, rozmowa już się odbyła, powiedział, że przy poprzednim dyrektorze pracował bez okienek (pomino że nie miał dzieci na świetlicy), teraz, wyznaczyłem mu godziny pracy wtedy jak są dzieci (to chyba normalne). Co poradzicie?
Gocha22-09-2004 15:48:42   [#02]
Pamiętam czasy, gdy pracując na świetlicy miałam 26 godzin etatu w swietlicy, ale okienek 13 godzin w tygodniu. Mój czas pracy ustawiony był pod dzieci. w szkole przebywałam od 7 do 15. A skoro byłam sama osobą dojeżdżającą (14 km do pracy) nie mogłam pójść sobie w okienku do domu i np. posprzątać.
Błogosławiłam moją panią dyr. na czym świat stoi, ale nigdy nie odmówiłam pracy.
Myślę, że skoro nie spełniała pracy odliczyłabym jej z pensji. Może rozmowa w tym kierunku coś pomoże, bo bezpieczeństwo dzieciom ma być zapewnione.
kuba22-09-2004 16:35:48   [#03]

żeby było śmieszniej

rozpoczynałem swoją karierę nauczycielską od pracy właśnie w tej świetlicy. Też tak pracowałem jak Gocha i też dojeżdżałem 14 km i też pracowałem od 7 do 15 :)
JarTul22-09-2004 17:02:16   [#04]
Zajrzyj:
http://www.oskko.edu.pl/forum/thread.php?t=5955&fs=0&st=0

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]