Forum OSKKO - wątek

TEMAT: obowiązki konserwatora
strony: [ 1 ]
kasik20-09-2004 17:40:50   [#01]
 Jestem młodym stażem dyrektorem i właśnie przeglądam akta pracowników administracyjnych. Potrzebuję zakres obowiązków dla konserwatora (mała szkoła) i pracownika od spraw gospodarczych. Czy ktoś może mi w tym pomóc?  Z góry dziękuję.
józefinaw20-09-2004 22:00:33   [#02]
Bardzo proszę

 

ZAKRES CZYNNOŚCI
KONSERWATORA SZKOLNEGO

 

Do obowiązków konserwatora należy:

  1. systematyczne lokalizowanie usterek występujących w szkole poprzez częste dokonywanie przeglądów pomieszczeń dydaktycznych, socjalnych, komunikacyjnych, pomieszczeń i obiektów sportowych,
  2. kontrolowanie, obsługiwanie i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych działających w szkole (wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, elektroenergetycznych),
  3. systematyczne usuwanie usterek oraz wykonywanie remontów bieżących zgłaszanych ustnie przez pracowników szkoły oraz zapisanych w zeszycie usterek w sekretariacie szkoły,
  4.  wykonywanie innych prac remontowo – budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, zleconych przez dyrektora szkoły ,
  5. troska o wyposażenie warsztatu w niezbędny sprzęt, narzędzia i materiały, dokonywanie zakupów, zamawianie materiałów w placówkach handlowych w uzgodnieniu z dyrektorem szkoły,
  6. utrzymywanie w porządku i czystości terenów szkolnych (koszenie trawy, wyrównywanie terenu, odśnieżanie itp.),
  7. wykonywanie wszystkich prac zgodnie z zasadami bhp,
  8. udostępnia uprawnionym pracownikom liczniki i instalacje, zapewnia dostęp do wszelkich kluczy do pomieszczeń szkolnych i tablic rozdzielczych.  
  9. wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora szkoły .

 

Za nieprzestrzeganie zakresu czynności grożą   sankcje przewidziane w Kodeksie Pracy i w Regulaminie Pracy Szkoły Podstawowej w .............

 

 

Bezpośredni nadzór nad pracą konserwatora pełni dyrektor szkoły.

 

.............., dnia ................................................ 

Przyjęłam/przyjąłem do wiadomości i stosowania:


................................................
(data i podpis pracownika)

 


................................................
(dyrektor szkoły)

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]