Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ubezpieczenie nauczycieli
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane17-09-2004 00:01:14   [#01]
Małe pytanko: Kto jest odpowiedzialny za ubezpieczenie nauczyciela? On sam, dyrektor, a może księgowa. Czy na "dzień dobry" w pracy nauczyciel powinien wypełnic jakiś druk, że chce być ubezpieczony, czy dokonuje tego pracodawca automatycznie. Pytam bo okazało się, że przez kilka lat pracowałam jako nauczyciel i nie byłam ubezpieczona - do kogo mam mieć żal a nawet pretensję? Hmm. A teraz by się to ubezpieczenie przydało, bo miałam mały wypadek.
Gaba17-09-2004 05:57:36   [#02]

za swoje ubepieczenie odpowiedzialny jest pracownik. Chce to się ubezpiecza, nie chce to nie. W niektorych szkołach pytają się, czy się kto nowy tam ubezpieczy, czy nie... w innych sprawiają wrażenie, że się opiekują pracownikiem. Trzeba zapytać w księgowosci, kto się zajmuje ubezpieczeniem i tam to zapisać.

Szkoła nie jest przedszkolem a zakładem pracy, który ma ze szkołą wspólne jedynie miejsce wykonywania.

panda18-09-2004 16:47:15   [#03]

dla bezpieczeństwa własnego

Pani, która zajmuje się u nas ubezpieczeniem grupowym bierze oświadczenia, że nauczyciel nie wyraża chęci skorzystania z tej formy ubezpieczenia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]