Forum OSKKO - wątek

TEMAT: łączenie grup językowych
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane16-09-2004 22:57:18   [#01]
Czy ktoś z Państwa jest zmuszany przez organ prowadzący do łączenia na jedną godzinę grup językowych w całą klasę wbrew rozporządzeniu i negatywnej opinii Kuratorium?
beera17-09-2004 08:15:03   [#02]

dali na piśmie?tj- nie zatrwierdzili projektu organizacyjnego?

Pytanie podstawowe- jak został skonstruowany przez Ciebie projekt organizacyjny i aneks- zgodnie z wytycznymi OP, czy przepisami?

Bo skoro negatywna opinia KO- to musiala ta opinia się do czegość odnieść- więc CO KO zaopiniowalo negatywnie?

........

Mialam taka presję tu, ale szybko się wycofano ,

Dżoana17-09-2004 08:33:17   [#03]
U nas tak jest, chociaż nie wiem czy KO o tym wie.
Dorota K17-09-2004 11:05:05   [#04]
u mnie też tak jest, KO wie i nie protestuje, zatwierdza takie organizacje już od kilku lat
beera17-09-2004 12:13:45   [#05]

przepraszam...ale jak to?

KO zatwierdza takie organizacje (w zasadzie KO tylko opiniuje- zatwierdza OP)

Ale tę organizację sporządził dyrektor. Dlaczego ją sporządził niezgodną z przepisami? Przeciez to on się pod nią podpisuje.

Ponieważ miałam tu takie presje, to mogę napisać o sobie- nie uogółniając- bo każdy przypadek jest inny.
OP mialo "sugestie" co do rozdzielania klas na grupy. A  zrobilismy ( bo nie tylko ja, lecz wszyscy dyrektorzy) projekty zgodne z przepisami.
I OP nie zakwestionował projektu- zatwierdził  je, bowiem niezatwierdzenie równoznaczne bylo z problemami organizacyjnymi :-)

No i "nie zatwierdzenie" bylo wyrażeniem na piśmie wytycznych " nie dzielcie klas"

Dżoana17-09-2004 16:41:39   [#06]
Mój dyrektor, mimo że przedstawiłam mu odpowiednie przepisy w tej sprawie, powiedział, że starostwo ma swoje przepisy i nic nie da się zrobić! Uważam to za skandal! Na każdym kroku są łamane przepisy, ale wyniki chcieliby mieć najlepsze! A jeszcze bardziej denerwuje mnie to, że oszczędzają kosztem dzieci.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]