Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ja naprawdę się staram ze zrozumieniem...
strony: [ 1 ]
Jacek W15-09-2004 21:32:16   [#01]

Czytam Procedury organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego od 2005 roku wydane przez CKE w sierpniu i tam pisze tak:

 

2.3. Zadania przewodniczącego SZE  dotyczące organizacji i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w szkole/placówce

2.3.1. Przygotowanie egzaminu

1.  Opracowuje,  zgodnie  z  procedurami,  wewnątrzszkolną  instrukcję przygotowania i  organizacji  egzaminu  maturalnego w danej szkole, uwzględniającą  szczegółowy terminarz  przygotowania  i przeprowadzenia egzaminu  oraz  sytuacje  awaryjne.

I jeszcze w nagłówku:

Projekt Procedur 1.09. 2004 r. (przygotowywany do projektu rozporządzenia MENiS z dnia 31.08.04)

Szukam w Rozporządzeniu z 7 września 2004 i znaleźć nie mogę podstawy prawnej tej instrukcji.

Szukam na stronie MENiSu w projektach aktów prawnych tego rozporządzenia – nic.

Szukam w głowie, czy konsultacja jakaś była na forum – nic.

Zaćmienie jakieś cyco?
Jacek W16-09-2004 20:11:44   [#02]
Podniosę Jackowi wątek, może się znajdzie jakaś dobra dusza :)
ewa bergtraum16-09-2004 20:37:26   [#03]

Jackowym wołaniem poruszona, pytam:

A długoś dyrektorem?. Nie doszukuj się logiki, bo wylądujesz z innymi na tym Forum w pokoju bez klamek. 17 czerwca dyrektor CKE podpisuje z dyrektorami OKE porozumienie w sprawie procedury. Chwała im!. Tylko czyni to na podstawie rozporządzenia, którego jeszcze wówczas nie było. Urodzone w bólach  (podpisane) 7.09. Nie zaćmienie, tylko ściema. Rozbawiły mnie te sytuacje awaryjne, bo takich w czasie egzaminów dojrzałości zdarzały  się dziesiątki. Nawet zaczęłam je spisywać, co by je obśmiać na Forum i pomysł umieszczania ich w instrukcji, ale niedługo lepiej zrobi to AnJa. Kiedyś pisaliśmy wewnątrzszkolną procedurę przeprowadzania egzaminu dojrzałości. I te inne takie procedury. To i instrukcję się napisze (ku chwale papieromanii). A jeszcze wrzuci do wymiany plików i innym bardziej zapracowanym czas zaoszczędzi. ;-)

Jacek W16-09-2004 20:45:21   [#04]

A długoś dyrektorem    ..............  w pokoju bez klamek

Krótko, ale z tego co widzę - za długo :)

ewa bergtraum16-09-2004 20:49:10   [#05]

Ja w tym pokoju bez klamek

wyląduję pierwsza. Żyję czerwcem następnego roku. Czy teraz mamy wrzesień?. Procedurę podpisano 17 sierpnia tego roku. Przepraszam!.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]