Forum OSKKO - wątek

TEMAT: obiad w szkole dla pracownika
strony: [ 1 ]
iwonka09-09-2004 17:55:39   [#01]
Czy są jakieś uregulowania prawne dotyczące tego, że mogę/ lub nie wykupć obiad w szkole i zabierać go w pojemniku do domu.Ppytam szczególnie pod kątem np. kontroli sanepidu.
Pytam, bo u mnie w szkole nagle się to komuś nie spodobało i obiady możemy zabierać pod koniec drugiej przerwy obiadowej. Dodam, że nie możemy zabierać np. między przerwami, kiedy niektórzy z nas mają okienko, bądź dopiero zaczynają lekcje, a na stołówce pusto.
Jak jest u Was?
jolkao209-09-2004 18:47:24   [#02]

obiady

U nas nie wolno zabierać obiadów do domu.W wyjątkowych sytuacjach za pisemną zgodą dyrektora można zabrać dla nauczyciela obłożnie chorego,emeryta, który nie może  korzystać z obiadow w p-lu ,nie mieszka z rodziną mieszka z rodziną lub nie ma zapewnionej opieki .
AnJa09-09-2004 18:58:22   [#03]
Na oko to straszna formalizacja - ale niestety potrzebna.

Wyobraźcie sobie, że biorący obiad w dwojaczki czy inne takie zatruł sie jakąś salmonella czy podobnym czymś.

I w konsekwencji parę kontroli na stołówce + przeciek do prasy, że tu trują= zaniepokojeni rodzice, tłumaczenia+ileś tam ryz papieru z wyjaśnieniami.
Max3613-09-2004 15:01:18   [#04]
Myślę że nie wolno, chodzi o zatrucia. Ja w każdym razie się nie zgadzam. Choć i tak wiem żebiorą po kryjomu.
Mania13-09-2004 21:41:53   [#05]
My składamy oświadczenia u intendentki o korzystaniu z obiadów. korzystamy tylko na placówce, zabierać do domu nie możemy.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]