Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Programy, programy...
strony: [ 1 ]
Małgorzata Piluch07-09-2004 10:12:47   [#01]
Mili koledzy poloniści! Podzielcie się ze mną uwagami na temat programów, które wybieracie do szkoły ponadgimnazjalnej? Jak realizuje Wam się te,wybrane 2 lata temu? Czy zmieniacie i dlaczego? Oczywiście zakładam, że raz wybrany realizujecie w całym ciągu kształcenia. Ja "robiłam" PWN, teraz, w pierwszych klasach zamierzam STENTORA. Ciekawi mnie, z jakimi problemami na tym poletku się spotykacie?
stan07-09-2004 10:26:21   [#02]
Pobuszowałem nieco po internecie, ale nie znalazłem ...
Czy jest gdzieś dostępna aktualna podstawa programowa do (dla) przedmiotów zawodowych w technikach np. mechanicznym?
Dziekuję za adres.
Pozdrawiam
stan
zgredek07-09-2004 17:02:49   [#03]

o takich tylko wiem:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 4 czerwca 2003r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach: cukiernik, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter-instalator urządzeń technicznych w budownictwie wiejskim, ogrodnik, operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, piekarz, rolnik, rybak śródlądowy, rzeźnik-wędliniarz, technik agrobiznesu, technik hodowca koni, technik inżynierii środowiska i melioracji, technik mechanizacji rolnictwa, technik ogrodnik, technik pszczelarz, technik rolnik, technik rybactwa śródlądowego, technik technologii żywności i technik żywienia i gospodarstwa domowego. (Dz.U. z 2003r. Nr 159, poz. 1540)

Rozporządzenie
Ministra Edukacji Narodowej
z dnia 3 sierpnia 2000 r.
w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach:
technik archiwista, technik budownictwa, technik geodeta, technik handlowiec, technik hutnik, technik instrumentów muzycznych, technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik organizacji reklamy, technik technologii drewna, technik technologii odzieży, technik włókiennik i mechanik pojazdów samochodowych

------------------------------

program dla technika mechanika - bez żadnej specjalizacji i nie modułowy bym chciała:-(

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]