Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Jak napisać podanie?
strony: [ 1 ]
Kata02-09-2004 11:39:16   [#01]

Chodzi mi o to, że dyrektor powiedział mi,abym napisała podanie o wznowienie stażu. Jestem teraz na urlopie wyrównawczym, wcześniej na macierzyńskim. I w podaniu mam napisać prosbę o wznowienie ze względu na przerwanie stażu w związku z urlopem macierzyńskim. Ale przecież macierzyński nie przerywa stażu. Może ktoś wie jak powinno być napisane to podanie. Może ja się mylę - co jest bardzo możliwe.

Z góry dziękuję za odpowiedź bo nie wiem co z tym fantem zrobić.

Kata06-09-2004 10:03:41   [#02]
Wyciągam wątek do góry, może ktoś jednak poradzi co i jak. Chodzi mi głównie o o słowa przerwanie stażu.
Basik06-09-2004 12:37:24   [#03]

ten dyrektor to sam powinien Ci dac informację na piśmie o tym, że z uwagi na nieobecność w pracy z powodu urlopu macierzyńskiego staz ulega przedłużeniu do dnia......

 Ale jak tak koniecznie chce, to pokaż, że Ty tę kN zanasz i napisz wniosek o określenie terminu zakończenia stażu z uwagi na nieobecność w pracy spowodowaną urlopem macierzyńskim.

Gaba06-09-2004 18:27:16   [#04]

W związku z powrotem z urlopów... proszę o wyznaczenie terminu

zakończenia stażu.

 

Ja jestem za inicjatywą obywatela - bo jest to

staż nauczyciela, on se decyduje, co chce dalej,

jak nie chce, tak ma.

nic za pracownika, a może on nie chce - to jest wolność, ja sam sobą kieruję,

tak jak ja chcę, wnerwia mnie to okropne opiekuństwo za kazdego, doradziła się dziewczyna, czyli jej zalezy i fru z pisemkiem kulturalnym do swego szefa, szefcio pomysli, podzwoni i odpowie - pełna kultura.

Kata06-09-2004 19:06:18   [#05]

Wielkie dzięki gaba :-)

Szefcio dobry chłop, a interes mój. Jutro będę tworzyć pisemko.

Pozdrawiam

Kata06-09-2004 19:14:53   [#06]
No i oczywiście basik też bardzo dziękuję. Cosik się zagapiłam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]